Web Analytics
More
  Reklāma

  FIB atvērs jaunu nodaļu, kas izmeklēs ar kriptovalūtām saistītus noziegumus

  Jaunākie raksti

  Palielinoties ar kriptovalūtām saistītu likumpārkāpumu apjomam, FIB (Federālais izmeklēšanas birojs) nolēmis atvērt jaunu izmeklēšanas nodaļu. Tās pārziņā būs ar kriptovalūtām saistīti noziegumi, kuru realizēšanā izmantota, piemēram, izspiedējvīrusu programmatūra. Likumpārkāpumu atšķetināšanā tiks izmantotas tādas opcijas, kā, piemēram, blokķēdes analīze.

  FIB jaunā nodaļa koncentrēsies uz aizdomīgiem kriptovalūtu maiņas darījumiem, digitālo aktīvu infrastruktūras nodrošinātājiem un jebko citu, kas varētu liecināt par kriptovalūtu izmantošanu ļaunprātīgos, krāpnieciskos nolūkos. Pastiprināta uzmanība tikšot pievērsta likumpārkāpumiem, kuros izmantotas ļaunprogrammatūras.

  ReklāmaAdvertisement

  Norādīts, ka FIB paplašināšana šādā virzienā sniegšot atbalstu un nepieciešamās apmācības federālajām, valsts, vietējām un starptautiskajām tiesībaizsardzības iestādēm. Šādā veidā tiks palielināta kapacitāte šādu noziegumu izmeklēšanā, saucot pie atbildības noziedzniekus, kuri darbojas ne vien ASV, bet arī citviet pasaulē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma