Reklāma

Google izveidojusi stilīgu viedo galda lampu, ko nav iespējams iegādāties

Jaunākie raksti

Kā pasargāt sevi finanšu satricinājumu gadījumā? (video)

Brīžos, kad notiek finanšu tirgus satricinājumi, ir svarīgi padomāt par savu finansiālo drošību, lai gadījumā, ja ģimeni piemeklē nelaime...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #481 (06.10.2022)

6. oktobra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Logitech G502 X Plus peles un G PowerPlay peles paliktņa apskats

Logitech G502 X Plus pele ir viena no trim nesen izziņotām G502 X sērijas spēlēm paredzētām pelītēm. Sērijā ietilpst G502...

“Instagram” parādīsies vairāk reklāmas

Jūlijā jau ziņojām par "Meta" sliktajiem otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kad pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā ieņēmumi bija...

Xiaomi piedāvā budžeta klases Redmi Pad planšetdatoru

Xiaomi izziņojis budžeta klases planšetdatoru Redmi Pad, kas ir aprīkots ar 90 Hz ekrānu un maksās ap 279 eiro....

Google dizaineris Bens Golds (Ben Gold) savā Twitter kontā dalījies ar bildēm, kāda izskatās uzņēmuma jaunā viedā lampa. Tomēr to nebūs iespējams iegādāties, jo tā ir paredzēta tikai Google darbiniekiem.

Galda lampas dizains ir salīdzinoši vienkāršs, jo tā ir veidota no apaļas pamatnes, apaļa kāta un augšā atrodas cilindrisks gaismas elements. Viss ir veidots baltā krāsā, tāpēc noteikti varētu atgādināt kādu Apple radītu produktu. Pašu gaismas daļu būs iespējams kustināt, lai novietotu dažādos leņķos. Tā varēs apgaismot datora klaviatūru vai seju videozvanos.

Taču tā nav vienkārša galda lampa, jo būs aprīkota ar iespēju pieslēgties internetam, kā arī to varēs vadīt ar balss vadību, izmantojot Google Assistant. Viedā lampa varēs saņemt programmatūras atjauninājumus. Papildu tam būs viena USB-C pieslēgvieta. Tomēr šo produktu vienkārši nebūs iespējams iegādāties, jo tā paredzēta vienīgi Google darbiniekiem. ASV strādājošie to saņems bez maksas, taču pieprasījums jau tagad pārsniedz esošo pieejamibu.

Iepriekš Google ir radījusi tikai darbiniekiem paredzētus produktus. 2017. gadā uzņēmums izlaida speciālas over-ear austiņas.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow
16.02.2022 17:14

Ja darbinieks sadomās lampu pārdot eBay, viņu ieliks cietumā?

Usinss
17.02.2022 10:41
Reply to  Krotow

Tu arī brīvi nes arā darbadevējam piederošas lietas no savas darbavietas? Biroja krēslus, datoru, krūzes, kafijas aparātu, instrumentus un liec ss, ebay? Par to tā kā draud kriminālatbildība.

Krotow
17.02.2022 14:46
Reply to  Usinss

Tur rakstīts ka šo lampu var saņemt Google darbinieki. Taču nekas nav teikts par to ka šī lampa paliek Google īpašumā. Ja tā nav, darbinieks var to spīdekli mierīgi uzsist gaisā ka ekskluzīvu lietu.

digitalk
17.02.2022 22:34
Reply to  Usinss

unikālais megaspilgtais elektriskais lukturis, kuru arī saņēma gūgles darbinieki, dažos eksemplāros aizceļoja pa pasauli. personīgās mantas (pat ja tās uzsauc Google) drīkst pārdot/atdāvināt tālāk. beidz kult sviestu.

Reklāma