Web Analytics
More
  Reklāma

  Visi Rolls-Royce esošie modeļi līdz 2030. gadam kļūs pilnībā elektriski

  Jaunākie raksti

  Luksusauto ražotājs Rolls-Royce līdz 2030. gadam visus savus aktuālos modeļus pārveidos par elektroauto. Nākamgad pie klientiem vajadzētu nonākt pirmajam pilnībā elektriskajam Rolls-Royce modelim “Spectre”, bet pēc tam sekos citi.

  Kā intervijā Autocar pastāstīja autoražotāja vadītājs Tomass Millers-Otvos, aizvadītais gads bijis komerciāli sekmīgākais visā uzņēmuma vēsturē, tāpēc, lai turpinātu attīstību un uzņemto kursu, klientiem nepieciešams piedāvāt esošo modeļu elektriskās versijas. Viņš norāda, ka Rolls-Royce klientu vidējais vecums ir nokritis līdz 43 gadiem, turklāt klientiem jau ir kāds elektroauto, visbiežāk BMW vai Tesla.

  Rolls-Royce vadītājs neatklāja sīkākas detaļas par elektrifikācijas plāniem vai termiņiem, kad katrs konkrētais modelis saņems elektrisku versiju, taču viņš apstiprināja, ka visi pašreizējie modeļi tiešām saņems elektrisko versiju. Rolls-Royce ir relatīvi neliels autoražotājs, taču elektroauto attīstībā ieguldītie līdzekļi neliks krasi paaugstināt mašīnu cenas. Millers-Otvos atklāja tikai to, ka jaunajiem Rolls-Royce elektroauto būs milzīgs griezes moments, lai kompensētu līdzšinējā V12 motora iztrūkumu.

  Rolls-Royce Ghost apskats – baltās trifeles ar skābu kāpostu piegaršu

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma