Web Analytics
More
  Reklāma

  “Amazon” šogad atvērs savu pirmo fizisko apģērbu veikalu “Amazon Style”

  Jaunākie raksti

  Turpinot attīstīt jaunus biznesa virzienus, “Amazon” paziņojis, ka vēlāk šajā gadā Losandželosā atvērs savu pirmo fizisko apģērbu veikalu “Amazon Style”. Patiesi, tas solās būt “Amazon” stila veikals ar iekļautām augsto tehnoloģiju iespējām, sniedzot unikālu un mūsdienīgu iepirkšanās pieredzi, kurā būtiska loma atvēlēta mobilajai lietotnei.

  Tas, ar ko “Amazon Style” atšķirsies no citiem fiziskiem apģērbu veikaliem, ir iespēja iepirkties ar mobilās lietotnes palīdzību. Pircējam vairs nebūs manuāli jāmeklē kārotā apģērba izmērs vai krāsa. Izmantojot “Amazon Shopping App”, iespējams noskenēt uz cenu zīmes esošo QR kodu, lai pēc tam redzētu konkrētā apģērba gabala pieejamos izmērus, krāsas, atsauksmes un citu informāciju. Pēc tam caur lietotni izvēlēto preci var nosūtīt uz pielaikošanas kabīni vai uzreiz uz kasi.

  Ar “Amazon Shopping App” pircējs var atvērt pielaikošanas kabīnes durvis, kurā jau atrodas visi izvēlētie apģērba gabali, un piemērīt tos. Tur pieejami arī skārienekrāni, kas ļaus uz vietas izvēlēties un pieprasīt papildus preces pielaikošanai. Balstoties uz izvēlēto apģērbu, mākslīgais intelekts ieteiks līdzīgas preces, kas varētu ieinteresēt.

  “Amazon” norāda, ka šajā veikalā būs pieejami krietni vairāk stilu nekā citos un simtiem zīmolu, kuru izvēlē uzņēmums balstījies uz dizaineru ieteikumiem un klientu atsauksmēm platformā “Amazon.com”. Šajā klāstā atrodami apģērbi no tādiem dizaineriem kā Oscar de la Renta, Altuzarra un La Perla. Vienlaikus daudzi luksusa zīmoli tomēr atteikušies no šādas sadarbības.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma