Web Analytics
More
  Reklāma

  Volkswagen autonomie taksometri gaidāmi jau 2025. gadā

  Jaunākie raksti

  Volkswagen paziņojis par plāniem jau 2025. gadā piedāvāt ID.Buzz mikroautobusus aprīkot ar SAE Level 4 pašbraukšanas iespējām, lai tie varētu darboties pilsētās par taksometriem. SAE Level 4 pašbraukšanas iespēja ir tieši paredzēta tam, ka automašīna spēj pati pārvietoties pa pazīstamiem ceļiem un izvēlēties pati maršrutus.

  SAE Level 4 pašbraukšanas iespēja arī paredz to, ka cilvēkam nekad nenāktos pārņemt mašīnas vadību, mašīna pati prastu apbraukt šķēršļus, izvēlēties maršrutus un pārvietoties satiksmē. SAE Level 4 pašbraukšanas iespēju klāstā var būt un var arī nebūt fiziska stūre un pedāļi, ko var izmantot cilvēks.

  ID.Buzz mikroautobusi ar SAE Level 4 pašbraukšanas iespējām ne tuvu vēl nav gatavi, tos tik drīz nebūs iespējams izsaukt parasta taksometra vietā. Argo AI pašbraukšanas tehnoloģijas jau tiek izmēģinātas sešos štatos ASV, bet drīzumā tiek plānots uzsākts testus Minhenē (Vācija) un Pensilvānijā (ASV).

  Volkswagen gan šobrīd arī ar parastiem ID.Buzz mikroautobusiem neiet tik labi, kā varētu vēlēties – ražotājs jau iepriekš atsauca paziņojumu par ID.Buzz mikroautobusu nonākšanu dīleru salonos 2022. gadā. Bet vēl arvien tiek plānots, ka ID.Buzz mikroautobusi būs pieejami kaut kad nākamajā gadā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Tasesmues
  14.05.2021 16:54

  Raf ar vajadzētu saņemties un izlaist elektrisko raf Sprīdītis

  Reklāma