Web Analytics
More
  Reklāma

  Rivian plāno veidot arī elektrovelosipēdus

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Rivian tikai nupat sācis piegādāt savas pirmās elektriskās mašīnas, tomēr uzņēmums meklē arī citus darbības laukus – kā liecina Rivian pieteikums, uzņēmums plāno paplašināt savas preču zīmes izmantošanu, lai iesaistītos elektrisko velosipēdu ražošanā.

  Nereti kompānijas piesaka preču zīmes, bet tās nekad neizmanto, taču Rivian iesaistīšanās elektrovelosipēdu ražošanā būtu samērā loģiska – kaut vai tāpēc, ka to varētu piedāvāt kā papildopciju Rivian elektiskajam pikapam “R1T”. Rivian nekautrējas piedāvāt dažādas papildopcijas saviem klientiem, piemēram, par 5000 dolāriem auto saņems izvelkamu virtuvi. Tajā iebūvēta gan indukcijas virsma, gan ūdens krāns.

  Elektiskus velosipēdus piedāvā arī citi autoražotāji – Porsche prezentēja divus elektriskos divriteņus kopā ar “Taycan Cross Turismo” modeli, arī BMW ir sākuši piedāvāt elektriskus velosipēdus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Raivis Terinks
  13.01.2022 21:10

  Rivian varētu uzražot un pārdot kaut vienu automašīnu. Pašlaik tas ir uzpūsts burbulis, līdzīgs Nikola, vai Theranos afērām… 🤭🤭🤭

  Roberts
  23.08.2022 13:44
  Reply to  Raivis Terinks
  Reklāma