Reklāma

“Microsoft” pielāgos produktu dizainu gada krāsai 2022

Jaunākie raksti

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

“Xiaomi” prezentējis strādājošu cilvēkveidīgo robotu “CyberOne”

Laikam jau sen aiz muguras ir tie laiki, kad elektronikas uzņēmums varēja izziņot jaunu tālruni un dēvēt to par...

“Meta” beidzot sāk testēt “Messenger” sarunu šifrēšanu

Uzņēmums "Meta" jau samērā ilgi strādā pie tā, lai tai piederošās saziņas lietotnes sniegtu pilnu šifrēšanu (end-to-end encryption) čatiem....

Shazam datora versija beidzot iegūst oficiālu atbalstu Apple M sērijas procesoriem

Apple oficiāli jau vairākus gadus ir Shazam īpašnieks, bet tās datora versija bija palikusi nedaudz ēnā, un beidzot, pēc...

Opel Astra apskats – vai Stellantis spēs izglābt Opel?

Opel savas laikā ir piedzīvojis pamatīgas izmaiņas. Pēdējās izmaiņas ir kopš 2017. gada, kad PSA (Peugeot Citroën) automobiļu ražošanas...

Globālās krāsu standartizācijas sistēmas “Pantone” krāsu eksperti par gada krāsu  2022.gadam izvēlējušies “Very Peri”. Tehnoloģiju uzņēmumus “Microsoft” paziņojis, ka tai pielāgos populārākos produktus, sniedzot lietotājiem vairāk iespēju veidot personalizētu vidi un dokumentus.

“Pantone Inc.”, globālā krāsu standartizācijas korporācija, par 2022.gada gada krāsu izvēlētais Very Peri  ir siltu un košu toņu kombinācija. Kā norāda “Pantone Inc.”, šī jaunā krāsa, kas saņēmusi kodu Pantone 17-3938 Very Peri, ir vairāku izteiksmīgu toņu kombinācija – dinamiski zilā, purpursarkanā un sarkanā, kas kopā simbolizē gan uzticību un pastāvīgumu, gan enerģiskumu  un kaisli.

Jaunas krāsa fontiem, 3D emocijzīmēm, Windows ekrānsaudzētājiem un Teams foniem

“Microsoft” sadarbībā ar “Pantone Inc.” jau paziņojis par jaunā Very Peri iekļaušanu populārāko Microsoft 365 produktu dizainā. Very Peri būs pieejams fontiem, 3D emocijzīmēm, sadarbības platformas Teams foniem, interneta pārlūka Edge motīviem, PowerPoint prezentācijām un citiem produktiem. Very Peri krāsas elementus satur arī jaunie Windows ekrānsaudzētāji.

Very Peri šobrīd ir pieejams kā jauns dizains, personalizējot pārlūkprogrammu Edge. Tā izstrādātāji norāda, ka šī krāsa labi saskan ar cilvēku nepieciešamību pēc pandēmijas piedzīvot vairāk rotaļīguma un emociju gan darbā, gan brīvajā laikā. Dizainā izmantojot jauno krāsu, autori smēlušies iedvesmu no daudziem avotiem: pilnmetrāžas filmām, ceļojumu iespaidiem, mūzikas, skaistuma un modes industrijām. Very Peri lietojumu ietekmējušas arī jaunās tehnoloģijas, kā arī materiāli, tekstūras un efekti, kas šobrīd ienāk mūsu ikdienā. Pēc “Pantone Inc.” dizaineru domām, jaunā Very Peri krāsa simbolizē inovācijas, svaigumu, enerģiju un uzticamību.

„The Balancing Act”, krāsu palete ar gada krāsu 2022, pieejama “Power Point” slaidu dizainam

Krāsas ir viens no svarīgākajiem elementiem personalizētas vides, personalizētu prezentāciju un dokumentu izveidē, norāda “Microsoft” produktu izstrādātāji, Ar krāsu palīdzību lietotāji var izteiksmīgāk prezentēt sevi, precīzāk nodot informāciju un izskaidrot preču īpašības.

“The Balancing Act” ir viena no četrām jaunajām krāsu paletēm, ko “Microsoft” izstrādājis “PowerPoint” veidnēm, un kurās tiks izmantota jaunā Pantone Very Peri krāsa. Iekļaujot bieži lietotu produktu dizainā jaunas krāsas, programmatūras izstrādātāju mērķis ir nodrošināt lietotājiem vairāk iespēju izpausties un būt radošiem. Ar Very Peri lietotāji varēs papildināt zilās krāsas simbolizēto uzticamību ar purpura rotaļīgumu un vitalitāti. Very Peri iedvesmotus dizaina risinājumus dažādos “Microsoft” produktos lietotāji varēs izvēlēties visa 2022.gada garumā.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 komentārs
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Biteme
17.12.2021 09:29

Uzrakstīts smuki, bet TAS bildē raisa asociācijas ar parazītiem, kas redzēti Dabas muzejā stikla burkās.

Reklāma