Web Analytics
More
  Reklāma

  Latvijā pieejami jaunie Huawei Watch GT 3 viedpulksteņi

  Jaunākie raksti

  Jauno produktu atklāšanas pasākumā Vīnē Huawei prezentēja jauno Watch GT 3 viedpulksteņu sēriju, kas tagad ir pieejami arī Latvijā. Jaunie viedpulksteņi apvieno mūsdienu modernākās veselības un sporta uzraudzības tehnoloģijas ar funkcionālu un katrai gaumei atbilstošu, elegantu dizainu. Līdz ar apjomīgo funkciju klāstu, ierīces nodrošina tā valkātājiem uzlabotu lietotāju pieredzi, jo Huawei Watch GT 3 viedpulksteņu akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi ilgst līdz pat divām nedēļām.

  Funkcionējošs dizains

  Huawei Watch GT 3 sērijas viedpulksteņu priekšējais korpuss ir izgatavots no viegla, bet izturīga nerūsējošā tērauda, savukārt aizmugurējais korpuss ir izgatavots no polimēru šķiedru kompozītmateriāla ar uzlabotu izturību. Abas viedpulksteņu versijas ir aprīkotas ar 3D augstas izšķirstpējas caurspīdīgu stiklu, kas ļauj saskatīt katru mazo ekrāna niansi skaidri un bez graudainības efekta. 46 mm versijas AMOLED ekrāna pikseļu blīvums ir 326 ppi (pikseļi uz collu), bet 42 mm versijas blīvums – 352 ppi.

  Reklāma

  Jaunie viedpulksteņi pieejami ar plašu siksniņu sortimentu katrai gaumei. Huawei Watch GT 3 46 mm modeli var izvēlēties ar nerūsējošā tērauda, mitruma un sviedru izturīgā fluorelastomēra, kā arī augstas kvalitātes teļa ādas siksniņām, lai katrs valkātājs var pieskaņot jauno ierīci savam stilam un gaumei. Taču sievišķīgo 42 mm modeli var iegādāties ar fluorelastomēra vai baltu ādas siksniņu. Šoreiz GT sērijas sieviešu viedpulksteņa modeli var iegādāties arī ar ekskluzīvu zelta Milanese siksniņu, kuras nerūsējošā tērauda siets izkārtots paralēlos un gareniskos pinumos, kopā veidojot rombveida rakstu.

  Abi Huawei Watch GT 3 modeļi ir aprīkoti ar funkcionālu rotējošu kroni, kas ļauj pietuvināt un attālināt ekrānā redzamās ikonas un ātri piekļūt vajadzīgajai funkcijai. Tāpat rotējošais kronis sniedz iespēju ātri un vienkārši iestatīt skaļumu un modinātāja laiku arī tad, kad rokas ir slapjas, neradot kaitējumu ierīcei.

  Uzlabotas veselības funkcijas

  Pateicoties atjaunotajai Huawei TruSeenTM 5.0+ sirdsdarbības uzraudzības funkcijai, jaunie viedpulksteņi nodrošina labāku gaismas caurlaidību, mazāku enerģijas patēriņu un ērtāku ierīces valkāšanu, salīdzinot ar iepriekšējo versiju. Jaunie viedpulksteņi ir aprīkoti arī ar Huawei TruSleepTM 2.0 tehnoloģiju, kas monitorē valkātāja miega kvalitāti un elpošanu reālajā laikā, netraucējot lietotāja miegu.

  Mūsdienu straujajā dzīves ritmā ir viegli ļauties stresam un ignorēt dažādas pazīmes, kas liecina par fiziskās un emocionālās veselības pasliktināšanos. Tāpēc Huawei Watch GT 3 viedpulksteņos ir iestrādāta 24/7 stresa un skābekļa līmeņa asinīs (SpO2) monitoringa funkcija, kas sniedz arī zinātniski pamatotus padomus, kā labāk kontrolēt stresu un uzlabot pašsajūtu.

  Vieds sporta asistents

  Jaunie viedpulksteņi ar mākslīgā intelekta palīdzību spēj novērtēt valkātāja sportiskās spējas, pamatojoties uz iepriekšējiem treniņu un veselības rādītājiem, un pielāgot treniņa plānu atbilstoši izvirzītajiem mērķiem. Tādā veidā ierīces valkātājs iegūst atgriezenisko saiti, kas ļauj uzlabot treniņu efektivitāti.

  Tiem, kas ir iecienījuši sportot ārā, īpaši noderēs Huawei Watch GT 3 paziņojumi par laikapstākļu izmaiņām. Jaunajos viedpulksteņos ir iebūvēts augstuma barometrs, kas var sniegt informāciju par nelabvēlīgu laikapstākļu iestāšanos, izvērtējot krasas gaisa spiediena izmaiņas. Ierīces rāda arī saullēkta un saulrieta iestāšanās laiku un atbalsta astoņas mēness fāzes, kā arī reāllaikā parāda paisuma un bēguma izmaiņas. Izmantojot šīs āra funkcijas, valkātāji var būt gatavi jebkādiem laikapstākļiem.

  Akumulators, kas nepievils

  Visu viedpulksteņa funkciju izmantošana nebūtu iespējama bez spēcīga akumulatora, tāpēc jaunās Huawei Watch GT 3 sērijas viedpulksteņi ir aprīkoti ar jaudīgu akumulatoru, lai nodrošinātu tā valkātāju ar veselības un sporta uzraudzības funkcijām visas dienas garumā. 46 mm versija nodrošina darbības laiku līdz pat divām nedēļām, bet 42 mm versija – līdz septiņām dienām. Tāpat kā citi Huawei viedpulksteņu priekšteči, arī šīs sērijas modeļi piedāvā bezvadu un reverso uzlādi, lai nevienā brīdī nepalaistu garām svarīgus ikdienas un veselības paziņojumus.

  Ierīču pieejamība un cena

  Huawei GT 3 sērijas viedpulksteņi ir pieejami iepriekšpārdošanai no 22. novembra līdz 12. decembrim. Ieteicamā mazumtirdzniecības cena abiem viedpulksteņu sērijas modeļiem ir sākot no 269 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma