Reklāma

Bundle of Keys (Atslēgu Saišķis) – jauna atjautības spēle ar naudas balvu

Jaunākie raksti

Samsung uzskata, ka salokāmie viedtālruņi trīs gados apdzīs Galaxy S modeļus

Samsung paši uzskata, ka lokano ekrānu viedtālruņi tikai tagad sāk uzņemt apgriezienus. Sagaidāms, ka lokano ekrānu viedtālruņi tuvāko trīs...

Xiaomi oficiāli izziņojis Mix Fold 2 salokāmo viedtālruni

Xiaomi Mix Fold 2 ir vēl viens šī gada lokanā ekrāna viedtālrunis, kura uzdevums ir vismaz nedaudz papurināt Samsung...

Kāds vīrietis Lielbritānijā apcietināts, jo ar “AirTag” izsekojis savu bijušo draudzeni

Izsekošanas piekariņi ir praktiski situācijās, kad jāsameklē kāda nozaudēta lieta, piemēram, naudas maks vai telefons. Tomēr domāju, ka neviens...

“SpaceX” orbītā nogādājis jau 3000 “Starlink” satelītu, taču saskaras ar problēmām

Īlona Maska vadītais uzņēmums "SpaceX" turpina izvērst savu ātrgaitas satelītu interneta projektu "Starlink", šīs nedēļas sākumā orbītā nogādājot vēl...

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

Daudzi no mums ar aizrautību ir lasījuši Dena Brauna romānus un skatījušies tādas filmas kā Indiana Džons un Nacionālie Dārgumi. Tos visus vieno aizraujoši piedzīvojumi, risinot noslēpumainas mīklas, lai atrastu apslēptus dārgumus.

Tagad ir iespējams šādu piedzīvojumu izbaudīt pašam. Latvijā ir radīta dārgumu medību spēļu vietne www.bundleofkeys.com, kurā jau ir iespējams pieteikties pirmajai dārgumu medību spēlei Sākums, kuras naudas balva ir 200€.

Sākums ir īstu dārgumu meklēšanas spēle digitālā vidē, kuras dalībnieki kļūst par Meklētājiem, risinot spēles veidotāja Loksmita mīklas. Tas, kurš pirmais atrisina spēli, iegūst savā īpašumā spēles Dārgumus (naudas balvu). Dalībnieku skaits ir neierobežots. Pieteikšanās spēlei norit līdz 6. novembrim (2021) plkst. 23:59. Spēles sākums ir 7. novembra pusnaktī (08.11.2021 plkst. 0:00), kad visi dalībnieki vienlaicīgi saņems SMS ar spēles sākuma kodu.

Bundle of Keys spēļu mērķis ir veicināt cilvēku zinātkāri, kā arī loģisko un radošo domāšanu, jo, lai atrisinātu uzdevumus nepietiks tikai ar zināšanām. Atbildes būs jāmeklē. Svarīgi pieminēt, ka Bundle of Keys spēles NAV azartspēles.

Visa atslēga ir Tavs prāts!

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
opppp
06.11.2021 09:20

jauks reklāmraksts. labākais visam pasākumam, ka sākas pusnaktī. nakts sargiem normāls 8h handikaps pret visiem pārējiem.

Kursors.lv
06.11.2021 09:29
Reply to  opppp

Jā, paziņa veido spēli un palūdza par to pastāstīt arī Kursora lasītājiem. Manuprāt, forša spēles ideja un Latvijā tādas nav manītas. Pamēģini piedalīties.

opppp
06.11.2021 10:19

no rīta uz darbu, takā atstāšu tiem, kuri pa nakti sēž pie datora un vēro kameras.

Reklāma