Reklāma

Līdz 31. oktobrim iespēja pieteikties “Junction 2021” tehnoloģiju hakatonam

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Mazāk kā pēc mēneša, no 19. līdz 21. novembrim, norisināsies daudzu izstrādātāju, dizaineru, biznesa un tehnoloģiju entuziastu ilgi gaidīts pasākums “Junction 2021“. Tas ir 48 stundu ilgs hakatons, kas šogad dalībniekus pulcēs gan klātienē – atsevišķās pasaules pilsētās īpaši izveidotos centros, gan tiešsaistē. Tomēr galvenais fokuss būs uz online vidi.

Hakatons kā ierasts sadalīts interesantos izaicinājumos, kas saistīti ar dažādām nozarēm un tēmām. Dalībniekiem ir iespēja strādāt pie viena vai vairākiem izaicinājumiem, kurus vēlāk var apvienot vienā risinājumā. Paralēli tam būs iespēja saņemt arī mentoru atbalstu un nozares speciālistu ieteikumus.

Pieteikties “Junction 2021” var vēl tikai līdz svētdienai, 31. oktobrim, tāpēc, ja vēlies piedalīties, daudz nedomā un nekavējies, vienkārši nospied reģistrācijas pogu.

Jāpiebilst, ka pērnā gada pasākums, kas norisinājās arī Rīgā, pulcēja vairāk nekā 2000 dalībnieku no 88 valstīm. 48 stundu laikā no nulles tika radīti 200 jauni tehnoloģiju projekti.

Junction ir starptautiska tehnoloģiju un hakatonu kopiena, kas organizē izaicinājumus, darbnīcas un dažādus izglītojošus pasākumus visā pasaulē. Šie pasākumi fokusējas uz jaunu prasmju apgūšanu, mācīšanos, jaunu ideju un produktu radīšanu. Lielākais notikums, ko tradicionāli rīko “Junction”, ir šis hakatons, kurā ik gadu piedalās vairāki tūkstoši interesentu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: