Quantcast
More
  Reklāma

  Google Pay bezkontakta maksājumi tagad pieejami arī Luminor klientiem

  Jaunākie raksti

  No šī gada 29. oktobra Luminor bankas klientiem ir pieejams jauns un drošs norēķinu veids par pirkumiem – Google Pay. Tas ļauj Android telefonu lietotājiem veikt drošus, ātrus un ērtus pirkumus veikalos un tīmeklī.

  Google Pay ir viens no populārākajiem digitālajiem makiem pasaulē, kuru lietojot nav nepieciešams izmantot bankas karti.

  “Bezkontakta maksājumu īpatsvars pēdējos gados ir krasi pieaudzis. Latvijā aptuveni puse no visiem karšu maksājumiem tiek veikta bezkontakta veidā, un vēl biežāk šādi maksājumi tiek veikti ārzemēs. Tāpēc ir svarīgi piedāvāt bankas klientiem mūsdienīgus un arī drošus maksājumu risinājumus,” saka Vivita Tropa, Luminor karšu produktu vadītāja, piebilstot, ka Luminor klienti ļoti gaidīja šo pakalpojumu.

  Lai sāktu izmantot Google Pay, ir jālejupielādē lietotne no Google Play veikala un jāpievieno tai sava Luminor karte. Kad karte ar bezkontakta maksājumu funkciju ir iekļauta pakalpojumā Google Pay, lietotājs var norēķināties ar savu tālruni bezkontakta veidā jebkurā vietā, kur tiek pieņemti bezkontakta maksājumi, piemēram, veikalā, sabiedriskajā transportā, kā arī veikt tiešsaistes maksājumus internetā un tālruņa lietojumprogrammās. Lai samaksātu par pirkumu, izmantojot Google Pay, jāvirza viedtālrunis virs termināļa, līdzīgi kā bezkontakta maksājumu karte.

  Ieteikumi Google Pay lietotājam

  1. Neļauj citiem bez uzraudzības izmantot savu tālruni.
  2. Tālruņa sākumekrāna bloķēšanai izmanto drošu paroli, figūru, sejas atpazīšanu vai pirksta nospiedumu.
  3. Regulāri atjaunini tālruņa operētājsistēmu.
  4. Izmanto tikai drošu iepirkšanos un pirms lietojumprogrammas lejupielādes vienmēr izlasi citu lietotāju atsauksmes.
  5. Tālruņa pazaudēšanas gadījumā sazinies ar Luminor Klientu apkalpošanas centru un lūdz, lai tava karte tiek bloķēta Google Pay izmantošanai.

  Vairāk par Google Pay izmantošanu var uzzināt šeit.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  15 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kaspars
  29.10.2021 10:24

  Gaidam arī kad Citadele aktivizēs šo opciju, jo visi priekšdarbi jau izdarīti.

  Name*
  29.10.2021 10:28

  Kad jautāju SEB septembrī. Šie pateica, ka neplāno ieviest Google Pay, bet Apple Pay notiek izvērtēšana.

  Pups
  29.10.2021 10:50
  Reply to  Name*

  Nemaz ne sūnu ciems. Viņu kreisās apps ir labākas par G vai A risinājumu? Vai arī seb kartei vispār nav pieejami mobilie maksājumi?

  Name*
  29.10.2021 11:02
  Reply to  Pups

  Man nav iPhone, bet ja nemaldos ar SEB app nevar maksāt (kāds var palabot mani, ja kļūdos). Caur Android ar viņu app man bieži ir problēmas maksājot, tādēļ pats labrāt vēlētos Google Pay. Gan jau citiem ir mazāk problēmas ar viņu app.

  Turbo2000
  29.10.2021 12:13
  Reply to  Name*

  SEB aplikācijā bezkontakta maksājumi jau ir sen un darbojas leiliski. Ikdienā maksāju tikai ar viedtālruni un nevienu reizi neesmu saskaries ar aplikācijas problēmām.
  Bet par Google Pay neieviešanu žēl – labrāt to izmantotu savā viedpulkstenī.

  Name*
  29.10.2021 13:13
  Reply to  Turbo2000

  Kad Apple atļāva SEB app bezkontakta maksājumu veikt? Jo SEB mājaslapā ir norādīts tikai, ka ar SEB android app tas ir iespējam.

  Trio
  29.10.2021 10:29

  Pagaidām sarakstā vēl neuzrāda https://support.google.com/pay/answer/10173799
  Es arī gaidu šo funkciju no Citadele

  29.10.2021 10:44
  Reply to  Trio

  Tiesa! Sarakstā nav, bet Luminor karti pievienot ir iespējams.

  Kaspars
  29.10.2021 14:44
  Reply to  Trio

  Citadelei ligums jau ir, tik banka no savas puses nav apstiprinajusi

  patrictietis
  29.10.2021 17:28
  Reply to  Trio

  Bet var taču maksāt ar telefonu (NFC) izmantojot Citadeles android aplikāciju. Īsti nesaprotu un neredzu jēgu vēl to visu sajūgt kopā ar G Pay. Tas pats par Swedbank android aplikāciju… Kad kādam (t.sk. saviem baņķieriem) jautāju kāda jēga ir pieslēgt G Pay, ja jau tagad var samaksāt ar bankas (Swed, Citadele) aplikācijām, neviens nevar neko jēdzīgu paskaidrot… Atklāti sakot, es redzu tikai lielu mīnusu… sajūdzot ar G Pay, Google arī uzzinās cik tev €€€ ir maciņā. Ok, Luminor gadījumā ir jēga pieslēgt G Pay, jo ar Luminor “par vairākiem gadsimtiem atpalikušo” android aplikāciju NAV iespējams samaksāt ar telefona NFC. Varbūt… Read more »

  Kaspars
  29.10.2021 18:31
  Reply to  patrictietis

  Var izmantot piemēram Samsung Whatch maksājot par pirkumiem un citi ieguvumi. Bankas aplikācija ir laba, bet tikai un vienīgi telefona lietotājiem. Google Pay dod vairāk iespēju arī pirkumiem internetā.

  letr
  29.10.2021 12:50

  Laikam ātrāk būšu hipotekāro kredītu nomaksājis par dzīvesvietu kā sagaidījis, ka Luminors Apple pay ieviesīs. Būtu interesanti noskaidrot cik stundas ir Luminors pēdējo gadu laikā veltījis šim visam. Visticamāk, ka ļoti maz.

  Muldis
  29.10.2021 16:19

  Šis ir ļoti smieklīgi.
  Pagājušajā nedēļā sazinājos ar banku, lai viņiem uzdotu tieši šo jautājumu, kad būs šī funkcija.
  Tur man neviens neko tā īsti atbildēt nespēja. Pārsūtīja mani no viena experta pie cita, teica ka paši ļoti gaidot šo iespēju, beigās tā arī atbildi nesaņēmu. Toties saņēmu 50% atlaidi komplektam, kuru lietoju. Un tad pēkšņi, PARSTEIGUMS!!!!, lasu šo.

  Kaspars
  04.11.2021 17:09

  Citadele tagad ari piedava Google Pay

  gron
  07.12.2021 13:23

  Luminors ir beidzot ticis pie Apple Pay!

  Reklāma