More
  Reklāma

  Aicina pieteikties Rīgas pašvaldības atbalsta programmai viedās pilsētas risinājumu attīstībai

  Jaunākie raksti

  Lai sniegtu atbalstu uzņēmējiem inovatīvu tehnoloģiju uzstādīšanai un testēšanai viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās – VEF apkaimē, Torņakalnā, Ķīpsalā, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments izsludina pieteikšanos jaunai Rīgas pašvaldības atbalsta programmai “Atbalsts tehnoloģiju uzstādīšanai viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās”.

  Programmas mērķis ir sekmēt ērtāku Rīgas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumu pieejamību un pilnvērtīgāku jauno tehnoloģiju potenciāla izmantošanu pilsētas ekonomikas izaugsmei, veicinot viedpilsētas tehnoloģiju izvietošanu pilsētvidē. Pašvaldības atbalstam īpaši aicināti pieteikties inovatīvi, zināšanās un tehnoloģijās balstīti uzņēmumi, kam nepieciešams atbalsts, lai testētu jau izstrādātus tehnoloģiju prototipus pilsētvidē vai iegūtu datus pašvaldības noteiktajās viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās.

  “Ieviešot jauno Rīgas domes atbalsta programmu, mēs vēlamies panākt, lai galvaspilsētā rastos arvien vairāk inovatīvu risinājumu. Finansējums ir paredzēts tiem uzņēmējiem, kuri jau ir radījuši savus tehnoloģiju prototipus un vēlas savus risinājumus testēt pilsētvidē, lai turpinātu darbu pie eksportspējīgu produktu un pakalpojumu attīstīšanas, tādējādi sekmējot tehnoloģiju potenciāla izmantošanu pilsētas ekonomikas izaugsmei,” uzsver Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone.

  Programmā tiks atbalstītas izmaksas, kas saistītas ar projektēšanas un tehniskās dokumentācijas saskaņošanu ar Rīgas domes atbildīgajām struktūrvienībām un kapitālsabiedrībām un citām institūcijām, ar tehnoloģijas vai prototipa uzstādīšanu, nomas maksu par inženiertehniskā objekta izmantošanu un patērēto resursu, piemēram, elektroenerģijas, izmaksas. Tāpat tiek segtas izmaksas par uzstādītās tehnoloģijas vai prototipa demontāžu pēc noslēgtajā atbalsta līgumā noteiktā ekspluatācijas perioda beigām. Programmā pieejamais maksimālais līdzfinansējums atbalstāmajai aktivitātei ir 10 000 EUR.

  Pieteikties atbalstam iespējams līdz 2021.gada 22. novembrim plkst.11.00, nosūtot pieteikumu uz elektroniskā pasta adresi pad@riga.lv. Papildu informācija un programmas nolikums pieejams šeit.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma