Reklāma

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu, un ir 108,7 milj. eiro. Aizvadītajos deviņos mēnešos būtiski ir palielinājies uzņēmuma klientu skaits un šobrīd kopējais pieslēgumu skaits “Tele2” tīklā pārsniedz jau 1 miljonu.

Kā atzīst uzņēmumā, apgrozījums audzis ne tikai pateicoties pieaugošajam klientu skaitam, bet arī viedierīču pārdošanas apjoma pieaugumam. Šī gada deviņos mēnešos viedierīču apgrozījums palielinājies par vairāk nekā 13%, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn.

“Daudzu gadu garumā esam veikuši apjomīgas investīcijas mobilo sakaru tīklā, lai nodrošinātu kvalitatīvus pakalpojumus, dedzīgi strādājuši pie klientu apkalpošanas un lojalitātes programmām, kā arī uzņēmuma zīmola attīstības. Tas šobrīd ļauj uzņēmumam lepoties ne tikai ar atzīstamiem finanšu rādītājiem un to, ka “Tele2” ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā privātpersonu segmentā, bet arī pirmo reizi vēsturē esam kļuvuši par mīlētāko zīmolu nozarē,” stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Tele2” EBITDA (peļņa pirms nodokļu maksājumiem) šī gada deviņos mēnešos ir 43,3 milj. eiro, kas ir par 9,5% vairāk, nekā aizvadītā gada deviņos mēnešos.

“Ja raugāmies tikai uz šī gada trešo ceturksni, “Tele2” apgrozījums turpināja palielināties, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn. Taču, ņemot vērā strauji augošo Covid-19 izplatību un ar to saistītos riskus, ar piesardzību raugāmies uz gada noslēdzošajiem mēnešiem. Ļoti ceru, ka valdības pieņemtie lēmumi stimulēs to, ka sabiedrība kļūs labāk aizsargāta pret vīrusu un vairs nebūs jādiskutē par ierobežojumiem nākamajā gadā,” atzīst V.Vancovičs.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oskars
19.10.2021 19:05

Un cik ir aizbeguso, ieklaujot pirmstermina atteiksanos no T2 pakalpjumiem? Man tas interese, nevis sevis slavinajumi.

Krotow(@krotow_2)
19.10.2021 19:42

Nez, divgovij joprojām piemīt savdabīgā īpatnība mobilā interneta savienojumam pēc pusminūtes noraut ātrumu ap 15-30 KB/s visiem hostiem, izņemot Tele 2 mājas lapu?

KKTK
19.10.2021 20:49
Reply to  Krotow

Internet speed tests arī samazinās ātrumā?

Elektriķis
19.10.2021 20:56
Reply to  Krotow

Tu par telefonu vai datu pieslēgumu?
Jau gadus atpakaļ pārgāju no LMT uz T2 datiem, nesūdzos.

Krotow(@krotow_2)
19.10.2021 21:04
Reply to  Elektriķis

Datu pieslēgumu.

Normunds
19.10.2021 21:14
Reply to  Krotow

Manā lokācijā Tele2 arī ir stipri labāks nekā LMT

Čiekurs
19.10.2021 22:47
Reply to  Normunds

Man tas pats. Par pakalpojuma kvalitāti nesūdzos kopš pārgāju no LMT. Arī lokācijas īpatnība. Lietoju gan mobilos sakarus, gan mājas internetu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: