Web Analytics
More
  Reklāma

  Android lietotājiem Eiropā būs plašāka meklēšanas dziņu izvēle

  Jaunākie raksti

  No šī gada 1. septembra varam gaidīt, ka jauna Android viedtālruņa iestatīšana kļūs nedaudz citādāka, jo Google nāksies piedāvāt plašāku meklēšanas dziņu izvēli. Vienlaikus zināms, ka Google vairs nevarēs izsolīt iespēju tikai konkrētu meklēšanas dziņu izvietošanai Android.

  No 1. septembra Google piedāvās uzreiz 12 dažādus meklēšanas dziņus, kad pirmo reizi iestatīsi viedierīci. Jaunais meklētāju klāsts gan būs pieejams jaunajās Android ierīcēs. Nevajag gaidīt, ka pēkšņi 5 gadus vecs planšetdators piedāvās meklētāja izvēli. Iepriekš Google piedāvāja izvēli no četriem dažādiem meklētājiem, kuri savu vietu Android bija izcīnījuši ar uzvaru izsolē.

  Reklāma

  DuckDuckGo bija viens no skaļākajiem pretiniekiem šai Google pieejai ar vietas izsoli Android operētājsistēmā. Šāda izsole mazākus meklēšanas dziņus uzreiz izslēdz no spēles, neradot visiem vienādas iespējas. Tā kā Google un Android ir sava veida monopols, tad Eiropas Komisija arī ik pa laikam ierāda tehnoloģiju gigantam vietu, piedraudot ar sodiem un palūdzot koriģēt dažādas nianses Android operētājsistēmas un Google meklētāja filozofijās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma