Reklāma

LIKTA aicina pieteikties “Platīna pele 2021” balvai

Jaunākie raksti

“Porsche Taycan” kļuvis populārāks par “Porsche 911”

2021. gads kļuva par rekordu gadu vācu sporta autoražotājam Porsche, kas pārdeva par 301 915 mašīnas, labojot pārdošanas rekordus....

ASUS izziņo jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates

ASUS izziņojis jaunas Intel Z690, H670, B660 un H610 sistēmplates, kas ir saderīgas ar jaunākajiem Intel 12. paaudzes procesoriem....

Volkswagen pērn dubultojis elektroauto pārdošanas apjomus

Neskatoties uz to, ka aizvadītājā gadā Volkswagen saskārās ar dažādām problēmām, piemēram, pusvadītāju deficītu, autoražotājs spējis dubultot pārdoto elektroauto...

ASUS izziņo Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB videokartes

ASUS paziņojis, ka arī piedalīsies Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB videokaršu trakumā. Nvidia GeForce RTX 3080 12 GB...

RTU sadarbībā ar SIA «Sakret» izstrādā betona maisījumu 3D drukāšanai

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) industriālais doktorants Krists Ziemelis sadarbībā ar SIA «Sakret», Baltijas reģionā lielāko sauso un lietošanai gatavo...

Lai veicinātu sabiedrības digitālo transformāciju, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) aicina pieteikties ikgadējai Latvijas IKT balvai “Platīna pele”. Balvas tiks piešķirtas gan publiskajā, gan privātajā sektorā ar mērķi apzināt veiksmīgākos Latvijā radītos digitālos risinājumus, novērtēt izcilākos projektu autorus un izstrādātājus, kā arī digitālo prasmju un pratības veicinātājus Latvijā, tādējādi veicinot izpratni par digitalizācijas nozīmi Latvijas sabiedrības un valsts ekonomikas izaugsmē.

“Ar balvu “Platīna pele” mēs cildinām labākos IT risinājumus un iedvesmojam tālākai inovatīvu un radošu risinājumu, lietotājiem draudzīgu un intuitīvi lietojamu digitālo pakalpojumu izstrādei. Augot pieprasījumam pēc IKT risinājumiem, aug arī nepieciešamība pēc drošas un uzticamas virtuālās vides. Tāpēc šogad vērtēsim labākās kiberdrošības pratības iniciatīvas un sumināsim labākos e-skolotājus, kuri devuši lielāko ieguldījumu digitālo prasmju attīstībā un tehnoloģiju apmācībā. Esmu pārliecināta, ka izcilu iniciatīvu izcelšana un labāko risinājumu radītāju apbalvošana veicina sabiedrības izpratni par tehnoloģiju pienesumu sabiedrībai, biznesam, pārvaldei un izglītībai,” uzskata LIKTA prezidente Signe Bāliņa.

2021. gadā Latvijas IKT balva tiks pasniegta šādās kategorijās: uzņēmuma digitālā transformācija, kur atsevišķi tiks vērtēti lielie uzņēmumi un mazie un vidējie uzņēmumi (MVU); valsts digitālā transformācija, atsevišķi vērtējot sistēmas un pakalpojumus; labākais e-skolotājs, kur tiks vērtēti gan formālās, gan neformālās izglītības jomas izcilnieki; labākā kiberdrošības pratības iniciatīva un veiksmīgākais e-paraksta integrācijas risinājums. Nominantu izvērtēšanu veiks kompetenta žūrija, kurā ir eksperti no valsts un privātā sektora, kā arī žurnālisti.

Kategorijas “Uzņēmuma digitālā transformācija” šī gada partneri ir Ekonomikas ministrija un projekts “DINNOCAP”, kategoriju “Labākais e-skolotājs” atbalsta Baltijas vadošais tehnoloģiju lokalizācijas uzņēmums “Tilde”, kategorijas “Labākā kiberdrošības pratības iniciatīva” partneris ir Aizsardzības ministrija, bet speciālbalvas “Veiksmīgākais e-paraksta integrācijas risinājums” partneris – Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs. Tāpat speciālbalvas pasniegs LIKTA konferences galvenie partneri – Latvijas Mobilais Telefons un Tet. Izvērtējot risinājumus un pakalpojumus, kas pieteikti „Platīna pele 2021”, tiks izvēlēts pretendents, kas iegūs Aizsardzības Ministrijas goda rakstu par labāko kiberdrošības prasību nodrošināšanu.

Pieteikumus balvai “Platīna pele 2021” elektroniski var iesniegt līdz 2021. gada 29. oktobrim LIKTA tīmekļa vietnē https://likta.lv/platina-pele/, kur atrodams arī pilns konkursa nolikums. Laureātus paziņos LIKTA ikgadējā konferencē 2021. gada 2. decembrī.

Pagājušajā gadā starp “Platīna peles” laureātiem bija tādi Latvijā pazīstami uzņēmumi un organizācijas kā “Tilde”, “Mobilly”, “Rimi Latvia”, Latvijas Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), LR Saeima, “PricewaterhouseCoopers SIA”, Liepājas pašvaldība, SIA “Longenesis” un citi, kā arī vidusskolu, mācību centru un augstskolu skolotāji.

Balva “Platīna pele” tiek pasniegta kopš 2007. gada ar mērķi izcelt veiksmīgākos Latvijā radītos digitālos risinājumus. Jēgpilns tehnoloģiju pielietojums sabiedrībā, biznesā, pārvaldē un izglītībā veicina gan vispārējo ekonomisko un sociālo izaugsmi, gan paver jaunas iespējas uzņēmumiem visdažādākajās nozarēs un kopumā visiem iedzīvotājiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: