Reklāma

CAT izziņojis izturīgu, savāžamu viedtālruni S22 Flip

Jaunākie raksti

Kas notiek otrā pusē, kad sazināmies ar banku? Saruna ar klientu apkalpošanas vadītāju

Katram, visdrīzāk, ir bijusi situācija, kad bez zvanīšanas vai jebkādas citas saziņas ar savu banku nevar iztikt. Protams, var...

MKBHD parodē jaunāko Intel reklāmu, kas aicina boikotēt Apple datorus

Oktobra sākumā uzņēmums Intel izlaida visai neviennozīmīgi vērtējamu video, mēģinot pārliecināt esošus Apple datoru lietotājus par to, ka viņiem...

Volkswagen noliedz runas, ka ražotājam, iespējams, nāksies atlaist 30 tūkstošus darbinieku

Vācijas autobūves koncerns Volkswagen noraidīja iepriekš izskanējušo informāciju, ka tam varētu nākties likvidēt līdz pat 30 000 darbavietu, ja...

Sony papildina savu bezvadu austiņu klāstu ar WF-C500 un WH-XB910N

Sony laiž klajā divus jaunus bezvadu austiņu modeļus WF-C500 un WH-XB910N, lai mūzikas klausīšanās būtu vēl patīkamāka un ērtāka....

Klajā nākusi Garmin DriveSmart – navigācija drošākai un ērtākai braukšanai

Garmin nācis klajā ar jaunu, portatīvo GPS satelīta navigācijas sistēmu Garmin DriveSmart, kas autovadītājiem brauciena laikā sniedz vēl nebijušu...

CAT S22 Flip ir jauns izturīgais viedtālrunis, kas ticis pie tā dēvētā clamshell dizaina. Viedtālruni varēsi aizvērt ciet, lai vēl labāk pasargātu tā ekrānu, bet vienlaikus CAT S22 Flip atgādina Motorola Razr dizainu no divtūkstošo gadu vidus.

CAT S22 Flip ir sākuma līmeņa viedtālrunis, kas ticis arī pie tā sauktās T9 podziņu tastatūras. CAT S22 Flip darbina visai lēns Qualcomm Snapdragon 215 procesors kopā ar nožēlojamiem 2 GB RAM un nepietiekamu 16 GB atmiņu. CAT S22 Flip ir 2.8 collu 640 es × 480 ekrāns.

Patīkami, ka CAT S22 Flip darbina Android 11 Go Edition ar Google Play Store. Viedtālrunis ticis arī pie IP68 mitruma un putekļu noturības, kā arī pie MIL-SPEC 810H sertifikāta. Diemžēl šobrīd CAT S22 Flip pieejams tikai T-Mobile klientiem ASV. Nav zināms, kad CAT S22 Flip varētu būt pieejams Eiropā.

Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Man kaut kā neparasti šķiet, ka virsrakstā tālrunis nosaukts par “savāžamu”. Latviešu valodā taču pierasts, ka ir “atvāžamais nazis”, arī iepriekš šeit un citur šāda tipa telefoni ir saukti par atvāžamiem.
Savāžamais man drīzāk asociējas ar to, kur vairāk enerģijas no lietotāja puses jāpielieto savāžot, nevis atvāžot – kā Nokia 7110.

Visi viņi miskastē bāžami. Ir dažiem tie kaķi, neviens nav apmierināts.

Viņi ir specifisks nišas produkts. Zinu ka viens uzņēmums, kas būvē guļbūves tikai tādus pērk, jo šitie ir vienīgie, kas izturot kritienus no liela augstuma un krītot regulāri! :)

vajag klapēt tos kuriem tizlas rokas, nevis pirkt viņiem ķiegeļus. kāda jēga no aparāta kurš ir tikai nedaudz izturīgāks, net itin visas funkcijas viņam strādā 100x sliktāk nekā citiem.

Tur nav ko klapēt, pats firmas šefs esot kādus 5 ne kaķus no jumta nolidinājis! :)
Bet ar kaķi esot apmierināts, pat ja nokrīt no jumta kores, nokāpj lejā, paceļ un turpina sarunu. :)
Un vēl viens kaķu fans ir motorists, kam rokas līdz elkoņiem eļļā un vienīgais telefons, kas spējot izdzīvot pēc grābstīšanās ar eļļainām rokām, esot kaķis. Un vasaras sezonā telefons zvana visu dienu, neesot laika mazgāt rokas.

Varbūt vajag kā bērniem – ietvars ar caurumu un ar izturīgu auklu piestiprina pie apģērba?

Amerika šis maksājot 234 brīvības ērgļus. Tomēr pārāk daudz imho.

hmm, varbūt labs variants maniem mazajiem skolniekiem – ir whatsapps un Google servisi, bet spēlītes nepaspēlēt..

bērnu vidū aktuālās spēlēs IR jāspēlē, ja nevēlies lai tavs bērns socializējas. tikai vajag ierobežot biežumu/laiku.

Bija laiki, kad skolā tu biji krutais, ja varēji ar telefonu attaisīt aliņu! :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma