Reklāma

“Inovāciju akadēmija” aicina pieteikties ambiciozus profesionāļus, kuri vēlas izveidot globālus, inovatīvus uzņēmumus

Jaunākie raksti

Īlons Masks: “Tesla” cilvēkveidīgais robots ir uzņēmuma prioritāte 2022. gadā

Pērnā gada augustā "Tesla" prezentēja ideju, ko daudzi nebija gaidījuši - cilvēkveidīgs robots "Tesla Bot". To darbinās mākslīgais intelekts,...

Nissan apstiprina, ka “Micra” pēctecis Eiropā būs pilnībā elektrisks

Japāņu autoražotājs Nissan prezentēs jauno elektrisko auto, kas Eiropā aizvietos līdzšinējo "Micra" modeli. Paredzēts, ka jaunā mašīna izmantos Renault-Nissan-Mitsubishi...

Google salokāmo viedtālruni tomēr varētu saukt par Pixel Notepad

Parādījusies jauna informācija par Google plānoto pirmo salokāmu viedtālruni, jo iepriekš tika baumots, ka to varētu saukt Pixel Fold,...

Labas ziņas – Nvidia tomēr nepirks Arm

Nvidia kopš 2020. gada meta lokus ap Arm iegādi, bet nu jau gandrīz pavisam droši zināms, ka šis darījums...

“Meta” lolotā digitālā valūta “Diem”, visticamāk, tomēr neieraudzīs dienasgaismu

Pirms vairāk nekā diviem gadiem "Facebook" (tagad "Meta") paziņoja, ka strādā pie savas kriptovalūtas. Sākotnēji to sauca par "Libra",...

RTU Rīgas Biznesa skola ir izstrādājusi jaunu inovāciju programmu, lai iedrošinātu profesionāļus pievērsties savu uzņēmumu veidošanai. Tādu uzņēmumu kas varētu kļūt par Latvijas ekonomikas dzinējspēku nākotnē. Programma izveidota, apkopojot mācību metodikas, ko izmanto labākās universitātes pasaulē.

“Inovāciju akadēmija” ir potenciālo uzņēmēju, kā arī inovatīvu un globāli ambiciozu projektu pirmsakcelerācijas programma. Tās mērķis ir atbalstīt jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu, kā arī palīdzēt izveidot komandas, kas šos projektus realizētu. Pēc programmas absolvēšanas projekti varēs piesaistīt investīcijas un atrast partnerus, lai uzsāktu komercializēšanu.

“Lai veicinātu inovatīvu un potenciāli globālu uzņēmumu rašanos, ir nepieciešams apzināt šādu uzņēmumu iespējamos izveidotājus un palīdzēt viņiem mērķtiecīgi nonākt līdz investīcijām gataviem projektiem, agrīni pārbaudot komerciālo ideju dzīvotspēju. Dalībai “Inovāciju akadēmijas” programmā nav nepieciešama gatava un skaidra ideja, bet gan vēlme pie tādas nonākt. Īpaši aicinām pieteikties jaunos profesionāļus no dažādām nozarēm, maģistrantus, doktorantus, jaunos zinātniekus, kā arī sabiedriskajā un nevalstiskajā sektorā strādājošos,” aicina programmas autors Viesturs Sosārs, pieredzējis tehnoloģiju uzņēmējs, jaunuzņēmumu mentors un Rīgas Biznesa skolas rezidējošais uzņēmējs.

“Inovāciju akadēmija” ir 24 nedēļu ilga praktiska izaugsmes programma. Tās dalībnieki iegūs pasaules klases zināšanas par inovācijās bāzētas uzņēmējdarbības uzsākšanu. Komandas identificēs aktuālas un globāli nozīmīgas problēmas, definēs risinājumus, kā arī praktiski strādās pie to agrīnas testēšanas, tajā skaitā izstrādājot un pārbaudot prototipus.

Komandu darbā palīdzēs starptautiski pieredzējuši biznesa attīstības un produktu izstrādes mentori un lektori. Programmas noslēgumā komandām būs iespēja demonstrēt savus risinājumus dažādu nozaru profesionāļu, lielo uzņēmumu un investoru kopienai.

“Inovāciju akadēmija” programmā ik gadu tiks uzņemti aptuveni 100 dalībnieki, kuri izveidos vismaz 25 komandas. Vairāk informācijas par programmu pieejama “Inovāciju akadēmija” mājas lapā.

Inovāciju akadēmiju organizē Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tehnoloģiju biznesa centra atbalstu Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: