Reklāma

Septembra beigās Jūrmalā norisināsies “Game Wave Festival”

Jaunākie raksti

Ķirurgi pirmo reizi veiksmīgi savienojuši ģenētiski modificētas cūkas nieri ar cilvēka organismu

Zinātnieki spēruši platu soli cūku orgānu transplantācijā. Pirmo reizi pētnieki ģenētiski modificētas cūkas nieri veiksmīgi savienojuši ar cilvēka organismu....

Razer uzsāk piedāvāt procesora dzesētājus, korpusa ventilatorus un barošanas blokus

Razer izziņojis jaunus datora aksesuārus un pat svarīgas detaļas, kas arī tiks aprīkotas ar Razer RGB izgaismojumu. Razer Kunai...

“Facebook Messenger” grupu videozvanos ienes papildinātās realitātes efektus

Turpinot attīstīt konceptu par metaversa kompāniju, "Facebook" nācis klajā ar jaunām funkcijām, kas "Messenger" grupu zvanus izkrāsos košākus, ienesot...

Videospēle Among Us gada beigās būs pieejama Xbox un PlayStation konsolēs

Par visai patīkamie jaunumiem paziņojuši šobrīd aktuālās videospēles Among Us izstrādātāji Innersloth, jo sākot no 14. decembra tā būs...

Sony izziņo Alpha A7 IV pilna kadra matricas fotoaparātu

Sony Alpha A7 IV ir jaunākais ražotāja pilna kadra matricas fotoaparāts. Alpha A7 IV fotoaparāts izmanto 33 megapikseļu Exmor...

No 24. līdz 26. septembrim Jūrmalā, Baltic Beach Hotel norisināsies unikāls Latvijas Tehnoloģiskā centra organizēts klātienes festivāls “Game Wave Festival”, kurā būs iespēja noklausīties spēļu industrijas profesionāļu lekcijas, piedalīties pitching sesijās, izrādīt spēles ekspozīciju zālē, izmantot B2B sistēmu darba un sadarbības partneru meklēšanā, kā arī piedalīties spēļu džemā. Šogad šis ir vienīgais šāda veida pasākums visā Baltijā!

Piedalīties festivālā “Game Wave Festival” tiek aicināts ikviens interesents – entuziasti, studenti, spēļu izstrādātāji, spēļu kompānijas un citi.

Entuziastiem un citiem interesentiem būs iespējams apmeklēt kādu no iesācējiem domātām lekcijām, iepazīties ar jaunām tehnoloģijām un spēlēm ekspozīciju zālē, apskatīt vai piedalīties spēles izstrādes procesā spēļu džemā, un arī atpūsties pludmalē!

Studentiem tā būs lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas, kontaktus un, iespējams, uzsākt savu karjeru spēļu industrijā!

Spēļu izstrādātājiem, apmeklējot konferenci un ekspozīciju zāli, būs iespēja mācīties, apmainīties ar zināšanām un atklāt ko jaunu! “Game Wave Festival” platformā būs iespēja iegūt jaunus sadarbības partnerus, kontaktus, un apskatīt darba tirgu!

Savukārt spēļu kompānijām festivāls ir iespēja piedalīties ekspozīciju zālē, piedāvāt darbu, un iegūt partnerus “Game Wave Festival” B2B platformā. Apspriediet jaunus apvāršņus tehnoloģijās, iegūstiet iespēju izmantot jaunus produktus un servisu.

Sadarbībā ar “Game Wave Festival” Gētes institūts Rīgā organizē spēļu džemu „Slow Culture“ – profesionālu spēļu izstrādātāju un amatieru tikšanos, lai ierobežotā laikā izstrādātu jaunas spēles. Džema tēma “Slow Culture” sasaucas ar sabiedrības tendenci uz rūpīgu norišu un procesu apzināšanos.

Ievērojot „Slow Culture“ principu džemā, komandas veidošana un pirmā ideju apmaiņa sāksies jau 17. septembrī – nedēļu pirms oficiālā pasākuma sākuma. Komunikācijas platforma ir džema Discord serveris.

Citādi kā ierasts, Gētes institūts šajā džemā aicina piedalīties arī cilvēkus, kuri līdz šim nav bijuši saistīti ar spēļu izstrādi. Dalībai laipni lūgti pieteikties sociāli aktīvi un sabiedriskajos procesos ieinteresēti cilvēki, kuri ir gatavi dalīties ar savām idejām, kā arī savā pārliecībā un  dažādu jomu pieredzē. Šo cilvēku svaigās idejas var sekmēt sesijas atklāto atmosfēru un ietekmēt attiecīgās spēles formu.

Reģistrācija dalībai turpinās līdz 19. septembrim “Game Wave Festival” tīmekļvietnē. Interesenti var izvēlēties dalību tikai spēļu džemā, vai arī savienot to ar festivāla apmeklējumu – abi pasākumi ir bezmaksas un izvēle jāizdara reģistrācijas laikā.

Priecāsimies par ikvienu, kurš ar savu dalību vēlas sekmēt spēļu džema daudzveidību, radošumu un ražīgumu.

Rūpējoties par citu apmeklētāju un komandas drošību, festivālu klātienē būs iespējams apmeklēt, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu. Derīgais sertifikāts būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. Jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, jāierodas pieaugušā pavadībā.

Ar festivāla jaunumiem iespējams iepazīties FaceBook vietnē: https://www.facebook.com/gamewavefes/ un Twitter: https://twitter.com/GameWaveFest

Ar jautājumiem un ierosinājumiem par festivāla norisi lūdzam sazināties ar Lauru Vilsoni: laura.vilsone@gmail.com

ar jautājumiem un ierosinājumiem par spēļu džemu – ar Jāni Skuju: janis.skuja91@gmail.com

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma