Reklāma

Bolt samazina skrejriteņu ātrumu pie skolām un bērnudārziem

Jaunākie raksti

Kas notiek otrā pusē, kad sazināmies ar banku? Saruna ar klientu apkalpošanas vadītāju

Katram, visdrīzāk, ir bijusi situācija, kad bez zvanīšanas vai jebkādas citas saziņas ar savu banku nevar iztikt. Protams, var...

MKBHD parodē jaunāko Intel reklāmu, kas aicina boikotēt Apple datorus

Oktobra sākumā uzņēmums Intel izlaida visai neviennozīmīgi vērtējamu video, mēģinot pārliecināt esošus Apple datoru lietotājus par to, ka viņiem...

Volkswagen noliedz runas, ka ražotājam, iespējams, nāksies atlaist 30 tūkstošus darbinieku

Vācijas autobūves koncerns Volkswagen noraidīja iepriekš izskanējušo informāciju, ka tam varētu nākties likvidēt līdz pat 30 000 darbavietu, ja...

Sony papildina savu bezvadu austiņu klāstu ar WF-C500 un WH-XB910N

Sony laiž klajā divus jaunus bezvadu austiņu modeļus WF-C500 un WH-XB910N, lai mūzikas klausīšanās būtu vēl patīkamāka un ērtāka....

Klajā nākusi Garmin DriveSmart – navigācija drošākai un ērtākai braukšanai

Garmin nācis klajā ar jaunu, portatīvo GPS satelīta navigācijas sistēmu Garmin DriveSmart, kas autovadītājiem brauciena laikā sniedz vēl nebijušu...

Sākot ar septembri līdz pat skejriteņu sezonas noslēgumam, vadošā Eiropas mobilitātes platforma Bolt ir ierobežojusi maksimālo skrejriteņu ātrumu līdz 15 km/h pie lielākās daļas skolu un bērnudārzu Rīgā un citās pilsētās, kur ir pieejami Bolt elektriskie skrejriteņi.

Šāds ātruma ierobežojums ir spēkā arī pie izglītības iestādēm Jūrmalā, Valmierā, Daugavpilī, Ogrē, Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē, lai bērni un viņu vecāki pie izglītības iestādēm varētu justies drošāk.

“Atsākoties mācībām, bērnu un jauniešu skaits uz ielām ir ievērojami palielinājies. Tāpēc esam ierobežojuši Bolt skrejriteņu maksimālo ātrumu pie izglītības iestādēm, lai mums visiem kopā būtu draudzīgāka un drošāka pārvietošanās,” stāsta Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā.

Braucot garām mācību iestādēm, Bolt aicina braucējus būt uzmanīgiem, vērīgiem un pievērst uzmanību kājāmgājējiem. Tāpat braucēji aicināti neizmantot maksimālo pieejamo skrejriteņa ātrumu, bet gan izvēlēties to atbilstoši situācijai.

Pirms brauciena uzsākšanas katram braucējam lietotnē tiek piedāvāts iepazīties ar drošības ceļvedi. Lai tam piekļūtu, lietotājiem jāpārslēdz Bolt lietotne uz skrejriteņu režīmu un ekrāna apakšējā labajā pusē jāizvēlas vairoga ikona. Ceļvedī ietverta informācija ar drošības padomiem, pieejams “iesācēja režīms”, kas ļauj ierobežot maksimālo ātrumu, kā arī atrodama informācija par vietējiem noteikumiem, kas saistīti ar mikromobilitāti pilsētā.

Bolt elektrisko skrejriteņu maksimālais ātrums ierasti ir 25 km/h.  Būtiski atcerēties, ka skrejriteņu noma ir pieejama no 18 gadu vecuma un ar to var pārvietoties viens cilvēks.

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Citu firmu skūteriem arī būs šāds ierobežojums? Citādāk sanāk, ka mani apsteidz velosipēdisti + citu firmu īres skūteri. Kā arī, bolt nesen palielinājuši minūtes likmi. Pēdējā laikā arī reti kurš bolt skūterīts brauc ātrāk par 22km/h.
Norm biznesiņš sanāk kopumā – it kā visas sabiedrības drošības vārdā.

Yep, nav pieļaujams, ka kāds nopelna! Es somāju revolucionāri var iet kājām un ieriebt gan biznesiņiem, gan drošībai :D

Varētu boltieši uztaisīt akciju – uz 3st palielināt max ātrumu līdz “cik iet”. Lai nepacietīgie brauc uz Valhallu vēl šoruden, nepavadot ziemu žēlojoties par netaisnību.

un ja tāds pīīīp paķers līdzi civilizētu garāmgājēju?

ps. btw, Valhallā nonāk cienījami karotāji, kas krituši kaujā, nevis divriteņu pendergasti, kas nositušies savā stulbumā.

Spriežot pēc viņu beztorņa braukšanas stila, tie ir drosmīgi cilvēki, kas devušies pēdējā cīņā.

Labi, ka uz 15kmh nevar notriekt.

Kas ir uz 15?

sarkasms.

Tas ir uz pusi mazāk :)

Taču lietošanas maksu par minūtēm Bolt tāpat atstās. Normāls biznesa plāns sanāk :D

Ko ierosini? Kombinēt minūtes ar nobrauktajiem metriem? Laiku neņemt vērā nevar – tad cilvēki brauks mazus attālumus, nepārtraucot rezervāciju un liedzot izmantošanu citiem lietotājiem.

Pēdējais teikums iespārda ! Ja jau tikai no 18, tad kā 14 – 16 gadīgi jaunieši tiek pie tiem dranduļetiem ? Un ļoti bieži viņi nebrauc pa vienam.

Pēc noteikumiem arī kravu nedrīkst vest ar ES (elektrisko skrejriteni), bet Bolt darboņi pārvadā savus ES ar tiem.

Reklāma
Reklāma
Reklāma