Reklāma

Segway ar Navimow pievienojas zālespļāvēju robotu ražotāju lokam

Jaunākie raksti

Apple iPad Pro M2 (2022) apskats – planšetdators vai dators?

Iepriekšējais iPad Pro planšetdatora apskats Kursora apcirkņos bija pirms veseliem sešiem gadiem, kad apskatījām pašu pirmo modeli, kas tika...

Apple pārsauc savu jauktās realitātes operētājsistēmu par xrOS

Jaunākās baumas liecina, ka Apple mainījusi nosaukumu operētājsistēmai, kas darbinās gaidāmos jauktās realitātes (angliski mixed reality) produktus. Jaunais nosaukums...

Toyota sāk izmeklēšanu, kāpēc elektriskais bZ4X izgāzās medija testā Dānijā

Japāņu autoražotājs Toyota sācis izmeklēšanu par sniedzamības testu elektriskajam bZ4X, ko veica dāņu medijs FDM - medija veiktajā testā...

Belkin piedāvā Apple AirPods bezvada austiņu tīrīšanas komplektu

Sākoties decembrim, dažādu viedierīču aksesuāru zīmols Belkin izlaidis speciālu tīrīšanas komplektu Apple bezvadu austiņām AirPods, lai tās atbrīvotu gan...

“Disney+” beidzot nonāks seriāla “The Mandalorian” 3. sezona

Pasaulē populārais seriāls "The Mandalorian", kas pat ir izpelnījies titulu kā 2020. gada visvairāk nelegāli lejupielādētais seriāls, nācis klajā...

Segway pievienojies zālespļāvēju robotu ražotājiem ar Navimow modeli, kas izmanto GPS, lai pļautu tikai noteikto laukumu. Atšķirībā no konkurentiem, Navimow ar GPS būs gana, lai robots neiebrauktu puķu dobēs vai citās auzās tiešā un pārnestā nozīmē.

Segway izmanto Exact Fusion Locating System, kas nodrošina precīzu pozicionēšanu un sistemātisku mauriņa pļaušanu. Tiek uzsvērts, ka Exact Fusion Locating System kļūda ir līdz 2 centimetriem. Ja GPS signāls kļūst vājāks, Navimow izmantos īslaicīgi arī citus iebūvētos sensorus.

Navimow īpašniekam nāksies iezīmēt ar viedtālruņa lietotnes palīdzību vietas, kuras Navimow ir jāapbrauc. Pēc tam Navimow algoritmi noteiks efektīvāko pļaušanas maršrutu, lai robots nepļautu vairākkārt vienu vietu. Robots spēj uzlīst un pļaut mauriņu arī 45 grādu slīpumā.

Tāpat Navimow aprīkots ar papildu pļaušanas nažiem, kas ļauj apstrādāt sētmales un citas vietas pa perimetru. Sensori rūpēsies, lai netiktu traumēti bērni, dzīvnieki un dažādi priekšmeti. Navimow spēj izturēt lietusgāzes un spēcīgas ūdens šaltis, bet lietus laikā robots brauks atpakaļ uz dokstaciju un nepļaus.

Sākuma līmeņa Navimow H500E maksās no €1199, tas paredzēts aptuveni 500 kvadrātmetru zālājam, H800 modelis maksās €1499 un tas paredzēts 800 kvadrātmetriem. Ir arī H1500E un H3000E modeļi par attiecīgi €1999 un €2499.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elektriķis
07.09.2021 09:40

Šis ir labs, beidzot bez tās stieples. Tikai diemžēl viņu lapā poga “Buy” nedarbojas…laikam jāgaida ka uzradīsies kāds vietējais “pārstāvis”, ja vispār uzradīsies.

vienalga
07.09.2021 10:46
  1. Husqvarna arī itkā top šāds bez perimetra vada aparāts.
  2. Šis Segway tik ļoti līdzīgs visādos sīkumos worx landroid kāds man ir, bet nav jau brīnums mūsdienās visi viens no otra špiko.
Skābene
07.09.2021 12:27
Reply to  vienalga

Laba alternatīva Hushquarna robotiem. It kā Irobot arī jau kādu laiku atpakaļ izziņoja līdzīga darbības principa robotu, bet kaut kā pie mums nav nopērkams.

KKTK
08.09.2021 12:45

Random braukāšana ir labāka, jo neiebraukā špūres.

Skābene
09.09.2021 10:23
Reply to  KKTK

Ja nebrauc 2x pa vienu un to pašu vietu, tad špūres neiebraukā, tad jau drīzāk Vadenieki iebrauc špūres sekojot vadam uz mājiņu. ;)

Reklāma