Web Analytics
More
  Reklāma

  Džefs Bezoss atkal investē pretnovecošanās biotehnoloģiju jomas startapā

  Jaunākie raksti

  Tapis zināms, ka kādreizējais “Amazon” vadītājs un kosmosa kompānijas “Blue Origin” īpašnieks Džefs Bezoss investējis jaunuzņēmumā “Altos Labs”, kas nodarbojas ar pretnovecošanās tehnoloģiju izstrādi. Šobrīd nav skaidrs, par cik lielu summu ir runa. Taču zināms, ka šī nav pirmā reize, kad Bezoss finansē šādas jomas uzņēmumā.

  “Altos Labs” ir pavisam jauns, dibināts šī gada sākumā. Tā fokuss ir pētījumi par pretnovecošanos un atbilstošu risinājumu izstrāde. Pamatā “Altos Labs” koncentrējas uz tehnoloģiju, ko dēvē par pārprogrammēšanu. Plašāk skaidrojot, šī tehnoloģija dod iespēju šūnām pievienot proteīnus, kas ļauj tām iegūt cilmes šūnām līdzīgu stāvokli. Zinātnieks Šinja Jamanaka 2012. gadā ieguva Nobela prēmiju par tehnoloģijas veiksmīgu izmantošanu pelēm. Viņš pievienosies “Altos Labs” kā zinātniskās konsultatīvās padomes priekšsēdētājs.

  Pašreiz nav plašākas informācijas, kāpēc Bezoss nolēmis investēt tieši šajā uzņēmumā. Tomēr zināms, ka viņš iepriekš – 2018. gadā – investējis uzņēmumā “Unity Technologies”, kas nodarbojas ar pretnovecošanās tehnoloģiju izstrādi. Iespējams, Bezoss meklē kādu risinājumu, kā izskatīties maķenīt jaunākam un pievilcīgākam. Bet tie ir tikai mani minējumi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma