Reklāma

Samsung varēs bloķēt savu Smart TV lietošanu, ja tie būs nozagti

Jaunākie raksti

POCO F3 apskats – Bomba!!!

Pavisam nesen viesojos pie paziņas, kas man parādīja viņa jauno viedtālruni. Gribēju redzēt, kas tas ir par zvēru, jo...

Google samazinās komisijas maksu lietotnēm, kuras piedāvā abonēšanas servisus

Google paziņojusi, ka turpmāk samazinās komisijas maksu tām Android lietotnēm, kuras ir bāzētas uz ikmēneša abonementa iegādi. Jaunā likme...

Eiropa beidzot tiek pie Xiaomi Mi Band 6 fitnesa aproces ar NFC

Beidzot arī pircējiem Eiropā ir pieejama Xiaomi Mi Band 6 NFC fitnesa aproce ar bezkontakta norēķinu iespējām. Xiaomi izziņoja...

Parādījušās baumas par jaunu MacBook Air modeli 2022. gadā

Pagājušajā pirmdienā notika otrais Apple rudens pasākums, kurā tika prezentēti jaunie MacBook Pro portatīvie datori, kas piedzīvojuši gan vizuālas,...

Ilgi gaidītais “BMW i4” elektriskais sedans nonācis ražošanā

Elektriskā "BMW i4" sedana ceļš līdz konveijeram bijis garš un ilgs, bet vācu autoražotājs oficiāli paziņojis, ka mašīna nonākusi...

Par jaunu funkcionalitāti paziņojis uzņēmums Samsung, kas tagad būs spējīgs bloķēt savu Smart TV sērijas televizoru lietošanu, ja tie izrādīsies zagti.

Augusta sākumā parādījās pirmā oficiālā informācija par Samsung TV Block iespēju, kas nozīmē, ka uzņēmums būs spējīgs atzīmēt televizoru sērijas numurus kā zagtus, un, pieslēdzot tos internetam, tie nedarbosies. Tas ir pateicoties tam, ka Smart sērijas televizorus nemaz nav iespējams darbināt bez interneta savienojuma, kā arī šī drošības funkcionalitāte pagaidām darbosies ar tiem televizoriem, kas tikuši nozagti no Samsung noliktavām, bet ne no privātpersonām.

Brīdī, kad televizors tiek pieslēgts internetam, tā sērijas numurs tiek nosūtīts Samsung serveriem, iedarbinot bloķēšanas sistēmu, ja tieši šis numurs ticis atzīmēts kā zagts. Tādējādi tiek bloķētas visas TV funkcijas un lietojamība. Pagaidām nav plašāka informācija, vai šī iespēja nonāks arī gala patērētāju rokās, jo vismaz pagaidām tas varētu radīt daudz problēmu ar oficiālo pirkuma un TV īstā saimnieka pierādīšanu. Līdz ar to Samsung būtu jāvelta ļoti daudz resursu, lai komunicētu ar klientiem. Taču zinot šo ierīču augstās cenas, pati funkcionalitāte noteikti uzlabos drošību.

Kā norāda Samsung, ja pircēji šobrīd ir saskārušies ar šādu situāciju, ka no veikala iegādāts televizors nestrādā, tad nepieciešams sazināties ar uzņēmumu un, pierādot tā oficiālo pirkumu, bloķēšana tiks noņemta. Tā kā Samsung piemin tikai oficiālos tirdzniecības partnerus, tad nākotnē arvien prātīgāk būs jāizvēlas, kur iegādāties šādas elektroierīces.

AvotsGizmodo
Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

“Tas ir pateicoties tam, ka Smart sērijas televizorus nemaz nav iespējams darbināt bez interneta savienojuma” – nopietni? Kas būs tālāk – veļasmašīnas nedarbosies bez interneta savienojuma? Varbūt drīzāk interneta savienojums nepieciešams lai saimniekam rādītu jaunākās reklāmas un harvestētu telemetriju cik tās daudz skatītas. 🤔

un tevi tā kā neizbrīna, ka jebkurš sūda roboputekļusūcējs vai novērošanas kamera(!) ir obligāti jāreģistrē ar viedlāpstas aplikāciju?

acīmredzot, no noliktavām fenderē lielos apjomos, ja ir tērēti resursi problēmas risināšanai.

Tai taču kāds no labu TV ekrānu paneļu ražotājiem sāk ražot 43/50/55/60″ izmēra “Basic Screen”, kuram ir tikai video ieejas (HDMI, DisplayPort, varbūt VGA) un varbūt vēl parasts medijpleijeris no USB. Varu derēt, ka noiets šim būs grandiozs. Būtu viens no pirmajiem, kurš tādu nopirktu.

Un pēc tam atsevišķi pirksi stick, lai pieslēgtu wifi iespēju ar aplikācijām? Ļoti mazam cilvēku skaitam vajag non smart TV.

Tieši tā – atsevišķi kasti aplikācijām. Jo ikdienā man mājās TV tāpat skatās caur Tet dekoderi.

Jā, pilsētā kur ir Tet internets un TV, esi spiests izmantot Tet TV kastīti – nevajag Smart. Ja esi laukos, tad noder “virszemes TV” antenas, SAT TV pieslēgums un WiFi, caur kuru var pieslēgt tās pieminētās aplikācijas, piem. Netflix. Nevajag slēgt klāt nekādas papildus kastītes ar savām pultīm.

Neesmu “spiests”, izmantoju labprātīgi :)

Redz, tagad nopirkt tikai “ekrānu” ar visām vajadzīgajām ieejām vairs nevar. Virs 32″ ir tikai smart-kautkas ar dažāda draņķīguma pakāpes firmwari. Un pēdējā laikā – pat ar reklāmām lietotāja interfeisā, par ko ražotājiem būtu jādod bietē. Alternatīva – tikai datoru monitori, kas ir vēl dārgāki.

dumb tv viegli uztaisīt par smart, bet smarttv tev maitās dzīvi un kļūs par nesmart agrāk, kā domā.

Man savukārt jautājums, kam vispār vajag to smart TV? Savulaik ilgi meklēju modeli ar pietiekami labiem parametriem, bet kurš nebūtu smart.

Vajag ražotājiem, lai maksimāli noslauktu kāpostu. Un tiem, kuriem gribas “visu vienā”, kaut paši tikai dzenā playstation spēles vai skatās TV no provaidera iedotā dekodera. Ja vēl varētu nopirkt tikai TV “monitora daļu” ar maksimāli labu paneli un visām populārajām ieejām, taču bez viedumiem – bet vairs nevar, jo masu ražošanā pieliktie viedumi ir sīkums, salīdzinot ar ekrāna cenu.

Precīzi!

Manta, Estar, TCL. 50-55″ zem 400.

Sony Brava paneļi joprojām ir labāki.

Tad jau drīz varēs arī bloķēt, ja lietotājs skatās materiālus ar nepareizu viedokli?

Reklāma
Reklāma
Reklāma