Web Analytics
More
  Reklāma

  Fitbit izziņo Charge 5 ar elektrokardiogrammu un citiem uzlabojumiem

  Jaunākie raksti

  Google paspārnē esošais Fitbit izziņojis Charge 5, kas ir pāreja starp fitnesa aproci un sporta pulksteni. Charge 5 ticis pie iespējas veikt elektrokardiogrammu, kā arī paziņot lietotājam, ja tiek konstatētas sirdsdarbības problēmas. Charge 5 no Fitbit Sense speciālu sensoru, kas mēra stresu.

  Dizaina ziņā Charge 5 ir Fitbit Luxe līdzinieks, Charge 5 būs pieejams trīs dažādās krāsās. Charge 5 ir pilnkrāsu AMOLED skārienekrāns, kas ir divkārt spilgtāks par Charge 4 ekrānu, kā arī Charge 5 ir 10% plānāks.

  ReklāmaAdvertisement

  Stresa sensors mēra sviedru sastāvu, lai precīzi noteiktu ķermeņa stresa līmeņus. Charge 5 nodrošinās arī iespēju meditēt kopā ar virtuālu treneri. Fitbit Premium abonentiem būs pieeja 30 dažādiem meditāciju kursiem no Calm.

  Charge 5 nodrošinās NFC maksājumus, tam ir SpO2 sensors, ādas temperatūras sensors, iebūvēts GPS un aptuveni septiņu dienu darbības laiks ar vienu uzlādi.

  Avotsgizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Digglet
  26.08.2021 10:54

  Vai varat ieteikt kādu pulksteni, kurš ir piemērots mirdzaritmijas slimniekam, lai to pamanītu un dotu paziņojumu?

  Jēkabs
  26.08.2021 13:18
  Reply to  Digglet

  Es precizētu pie ārsta terminus, bet kā saprotu, tad mirdzaritmija ir ātriju fibrillācija. Praktiski visi pulksteņi ar EKG funkciju ir paredzēti tikai ātriju fibrillācijas noteikšanai (citas sirdsdarbības problēmas nav paredzēts noteikt).

  Ingus
  26.08.2021 16:09
  Reply to  Digglet

  Withings Scanwatch sevi pozicionē īpaši kā sirdsdarbības monitorēšanas pulksteni. Lietoju jau vairākus mēnešus. Vienu reizi izmeta paziņojumu par sirds problēmām, bet EKG uzreiz pēc tam bija normāla. Lai gan taisnība, ka ne visai labi sajutos tajā brīdī.

  Patīk, ka pulkstenis ir pamatīgs, klasisks, bet neder tiem, kam vajag pilnu ekrānu paziņojumiem un citas fīčas.

  Garmin ir labāka aplikācija, vismaz tas vizuālais kopsavilkums Withings aplikācijā varēja būt detalizētāks.

  Janis
  26.08.2021 18:12

  The Fitbit ECG app is only available in select countries.

  https://www.fitbit.com/global/us/technology/ecg

  Reklāma