Reklāma

Cyberpunk 2077 izziņo pirmo DLC, bet pircēji atkal tiek pamatīgi sarūgtināti

Jaunākie raksti

Samsung iepazīstina ar jaunajiem produktiem (tiešraide)

Jau šodien Galaxy Unpacked pasākumā Samsung prezentēs ilgi gaidītos jaunos produktus un inovatīvos tehnoloģiju risinājumus. Izmanto iespēju - pievienojies...

BMW pārliecināti, ka klienti laika gaitā pieradīs pie funkciju abonēšanas

Pirms kāda laika vācu autoražotāja BMW solis ieviest abonēšanas maksu par tādām papildus funkcijām kā apsildāmie sēdekļi izraisīja milzīgu...

Ford cenšas drastiski samazināt pieejamo papildopciju klāstu mašīnās

Ford jau ilgāku laiku runā, ka mašīnu ražošanu nepieciešams vienkāršot, lai samazinātu arvien pieaugošās izmaksas, kas neizbēgami rezultējas lielākā...

Intel izziņo Arc Pro videokartes profesionāļiem

Intel videokartes ir sava veida jaunums tirgū, bet te ir jānorāda, ka tās vēl īsti ārpus Ķīnas nav nopērkamas....

“WhatsApp” nāk klajā ar vairākām jaunām privātuma funkcijām

Saziņas lietotne "WhatsApp" turpina lutināt lietotājus ar jaunām funkcijām, gan uzlabojot lietojamību, gan privātumu. Svaigākās izmaiņas saistītas tieši ar...

CD Projekt Red nu nekādi neveicas ar Cyberpunk 2077 spēli. Cyberpunk 2077 tika izziņota 2012. gada maijā, bet pie pircējiem spēle nonāca ar trīs kavējumiem tikai pagājušā gada decembrī. Un arī tad Cyberpunk 2077 nebija pabeigta.

Sliktākais ir tas, ka Cyberpunk 2077 vēl šobrīd izskatās pēc nepabeigtas spēles, turklāt jaunais DLC jeb downloadable content nemaz nav nodēvējams par DLC tādā izpratnē, kā to parasti pasniedz citi spēļu veidotāji.

Jaunais Cyberpunk 2077 DLC ir atnesis tikai divas jaunas jakas, nedaudz izmainītu varoņa Johnny Silverhand izskatu un jaunu automašīnu, kas iegūstama kā balva vai to var iegādāties spēles gaitā.

Cyberpunk 2077 spēles veidotāji gan atzinuši, ka šis ir sīciņš, pat niecīgs DLC, bet spēles pircēji ir sadusmoti. Tiek arī piesaukta spēle The Witcher 3: Wild Hunt, kur ar “DLC” tiek apzīmēti pamatīgi uzlabojumi un spēles iespēju paplašinājumi.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Putniņš
20.08.2021 11:16

Es jau par CP2077 esmu aizmirsis un spēlēju Ascent!

Itanium
20.08.2021 13:46

Par ko cepiens? Viņi paši to dēvē par Patch, nevis DLC – kur problēma?
P.S. Izgāju CP2077 principā uzreiz kā iznāca. Jā, bija dažas nepilnības, bet vismaz man izjust spēli, stāstu īsti netraucēja.

Rūdolfs Putniņš
20.08.2021 14:13
Reply to  Itanium

Varēja gan just, ka daudz kā trūkst (main quest bija super īss). Spēle kā tāda bija ok. Un es neticu, ka ar patchiem varēs atrisināt galvenās problēmas.

REALAIS
20.08.2021 17:06

To sīko DPC būs vēl kādi 6-7. Tas tāds mini drip feed pa lielam. Uz izdzēstajām spēles lietām es nemaz neceru. Spēlinpārlabot nav jēgas, jo tad pa lielam spēle būtu jataisa pa jaunam. Viņi noraka Cyberpunk, kad izdomāja ntās reizes pārtaisīt iepriekš un izlaist pilnīgi negatavu projektu, kuru vairs nav iespējams pielabot. Tur ir salaists grīstē pārāk daudz. Neviens neko pat neteiktu, ja viņi nebūtu ieguldījūsi tik daudz naudas marketingā un ntās reizes stāstījūsi cik spēle būs revolucionāra šajā spēļu segmentā. Varbūt Cyberpunk 2078 vai kāds cits gads nākotnē būs cerīgāks. Es personīgi esmu jau izspēlējis. Šobrīd vel domāju sagaidīt… Read more »

Reklāma