Reklāma

Pirms atgriešanās birojos “Google” darbiniekiem būs obligāti jāvakcinējas

Jaunākie raksti

Nothing ear (1) austiņu apskats – “Nasing spešal” vai tomēr “Spešal”?

Pēc Stīva Džobsa došanās viņsaulē, gana daudz tehnoloģiju personības bija gatavas uzvilkt melnu bītleni un zilas džinsenes, lai piedomātu...

Kens Bloks sadarbosies ar Audi, lai rādītu trikus ar jaudīgiem elektroauto

Pēc 11 gadu sadarbības pazīstamais autosportists Kens Bloks pārtraucis sadarbību ar Ford, un šobrīd gatavojas uzsākt jaunus projektus tieši...

“Twitter” publicētie video iegūs labāku kvalitāti

"Twitter" nācis klajā ar savu jaunāko uzlabojumu, kas šoreiz saistīts ar lietotāju augšupielādēto videoklipu kvalitātes pacelšanu. Oficiālais "Twitter" atbalsta...

Latvijā ieradies pilnībā elektriskais Mercedes-Benz EQV minivens

Mercedes-Benz EQV ir pirmais augstākās klases minivens ar pilnībā elektrisku piedziņu. Ar sasniedzamību līdz pat 418 kilometriem, EQV nosaka...

Forumā “5G Techritory” diskutēs par 300 miljardu eiro vērto ES fondu lietderīgu izmantošanu digitalizācijas veicināšanai

No š.g. 22. līdz 25. novembrim Rīgā notiks Eiropas vadošais ekosistēmas forums “5G Techritory”, kurā nozīmīgākie 5G lēmumu pieņēmēji un praktiķi apspriedīs...

Tā kā rudenī visā pasaulē sagaidāms jauns Covid-19 uzliesmojums, gan valstis, gan uzņēmumi steidz izstrādāt dažādus mehānismus, kā veicināt cilvēku vakcinēšanos. Atsevišķās nozarēs vakcinēšanās solās būt obligāts pasākums, un ar līdzīgu pieeju nācis klajā arī “Google” izpilddirektors Sundars Pičai. Viņš atklājis, ka pirms atgriešanās birojos darbiniekiem vakcinēšanās būs obligāta.

“Google” ir viens no pirmajiem lielajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas pieprasa, lai darbinieki tiktu vakcinēti pirms atgriešanās birojos. Zināms, ka jaunā prasība uz darbiniekiem “Google” ASV birojos stāsies spēkā jau no nākamās nedēļas. Savukārt kompānijas ofisos citās valstīs tas būs aktuāli tuvākajos mēnešos.

Papildus tam “Google” arī paziņojusi, ka oficiālā atgriešanās birojos tiks pārcelta no septembra līdz 18. oktobrim. Šis lēmums lielā mērā pieņemts Covid-19 Delta varianta straujās izplatības dēļ. Šajā ziņā līdzīgi rīkosies arī “Apple”, kas ļaus darbiniekiem attālināti strādāt vismaz līdz oktobrim. Vienlaikus nav skaidrs, vai arī “Apple” savos birojos ielaidīs tikai vakcinētus darbiniekus. “Apple” CEO Tims Kuks izteicies, ka šobrīd kompānijas galvenā uzmanība esot vērsta uz to, lai saprastu, kad atgriezties birojos, nevis darbinieku vakcinācija.

Jāpiezīmē, ka arī “Facebook” nācis klajā ar līdzīgu prasību, proti, pirms atgriešanās birojos “Facebook” darbiniekiem vakcinācija pret Covid-19 būs obligāta.

AvotsVerge
Reklāma

16 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
16 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Normāla prasība.

Normāls cilvēktiesību pārkāpums.

Pašsaprotami, ka tas nav cilvēktiesību pārkāpums. Kāpēc lai būtu? Kāds ar varu spiež Tevi strādāt? Tā ir normāla uzņēmuma prasība, lai aizsargātu savas intereses, jo nevakcinētie pakļauj riskam drošu darbu. Kad kāds gudrinieks noraus C19, tad uzņēmums cietīs zaudējumus, ne vien sasirgušā darbinieka dēļ, bet arī no implikācijām, ko radīs nepieciešamība, lai pārējie izolējas, kas kopā strādājuši.

Pēc 20 gadiem vakcīnas vietā liks čipoties un atļaut izsekot katru soli. Tas arī būs sabiedrības un uzņēmuma drošības dēļ.

Atrāk no Covid izbeigsies, vairs nebūs par to jāuztraucas.

vakcīna un čips, nav viens un tas pats.
nevajag pim** sajaukt ar pirkstu.

Precīzi!!! :D

Ja vakcinētie uzvelkot follija cepuri galvā, tad viņus nevarot izsekot, tākā var droši vakcinēties, tik follijs jāiepērk labi daudz.

Tad jau gaidāmas arī tādas pašas masveida aiziešanas no darba. Ne jau kaut kāds darba devējs noteiks ko man darīt ar savu veselību.

tā kā tu tiešā veidā apdraudi citus sabiedrības locekļus, tad nākamais sabiedrības solis būs tava izolācija no sabiedrības — dzīvosi kā spitālīgais viduslaikos kādā leprozorijā vai staigāsi ar zvaniņu ap kaklu, lai citi dzird tavu tuvošanos un var laicīgi patīties malā. tavas tiesības beidzas tur, kur sākas citu cilvēku tiesības.

Nākamais solis – visiem potenciālajiem darbiniekiem veicam ģenētisko testu, ja kādam ir predispozīcija uz vīrusu saslimšanām un pāragru nāvi vai ģenētiski un uzvedībā novērojamas korelācijas ar cilvēkiem kas mēdz pāragri pamest darbu un radīt problēmas darba vidē tad šādus neņemam darbā.
Katram darbiniekam tiek piesaistīts čips vai aproce kas izseko viņa katru soli un informāciju nosūta darba devējam, jo darbinieks kas uzturas nepareizajā draugu lokā, rajonā vai pārāk bieži pārkāpj likumu, piemēram, šķērso ceļi neatļautā vietā, vai pārkāpj ātrumu ir lieks risks kompānijai.

Ejam uz Ķīnas modeli. 🙂

Te tev nav feisbuks, kur ar šādiem bezpriģela tekstiem var atspēkot jebkuru saprātīgu argumentu un vēl reizē pavilkt līdzi kvadriljonu plānprātiņu.

ko tu tur murgo, atradies čipētājs :-)

Latvijā jau ir vakcinēts 681 tūkstotis iedzīvotāju, un no vakcīnas neviens nav nomiris, neviens nav saslimis ar alcheimeru, vai palicis par daunu! Tā kā tā visa antivakseru reliģija ir izzīsta no pirksta.
Ja būtu iespēja vakcinēt bērnus līdz 12 gadu vecumam, būtu pilnīgi pajāt uz antivakseriem, ja grib slimot, lai slimo, bet šobrīd antivakseri apdraud bērnu veselību.

Bet tad, kad kāds nonāks slimnīcā, tad gan pieprasīs savas tiesības tikt ārstēts. Un ap viņiem atkal pasaule griezīsies – īpašās nodaļas un bļāvieni par to kā viņus nepareizi ārstē.

Lai ārstējas paši par savu naudu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma