More
  Reklāma

  IKEA izveido lādētāju grāmatas formās

  Jaunākie raksti

  IKEA jau ilgāku laiku piedāvā lādējamos LADDA akumulatorus, kā arī uzņēmums jau paziņojis, ka līdz ar 2021. gada nogali vairs nepārdos nelādējamas baterijas. Šāds solis varētu nopietni ietekmēt pircēju paradumus attiecībā uz baterijām – zināms, ka 2019. gadā IKEA visā pasaulē pārdeva aptuveni 300 miljonus sārma bateriju.

  Kā galveno iemeslu pārtraukt neuzlādējamo bateriju tirdzniecību IKEA norādīja uz pētījumiem, kas pierāda sārma bateriju ietekmi uz vidi, kas ir krietni nelabvēlīgāka nekā uzlādējamām niķeļa-metāla baterijām, kuras izmanto, piemēram, pārnēsājamos skaļruņos un digitālajās fotokamerās.

  Jaunais TJUGO akumulatoru lādētājs izskata ziņā atgādina grāmatu, tāpēc varēsi to glīti paslēpt kaut kur plauktos, lai lādētājs nekristu acīs. Izskatās, ka TJUGO lādētājs ir uzlabots STORHOGEN modelis, kas vienlaikus var lādēt astoņus akumulatorus. Arī pašiem LADDA akumulatoriem ir nedaudz pamainīts dizains un krāsas.

  Te gan jānorāda, ka TJUGO akumulatoru lādētājs nav neko super gurds, jo nāksies lādētājai ievietot akumulatorus pa pāriem, vienu pašu akumulatoru TJUGO neprot uzlādēt. Vismaz man šāda akumulatoru pāru uzlāde nešķiet ļoti vilinoša. Noteikti var iztikt, bet perfekti tas nav.

  Avotsgizmodo

  4 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Aigars Axx
  23.07.2021 10:07

  Tas ne tikai nav perfekti, bet ir pilnīgi aplami. Katram aķķim ir jālādējas atsevišķi.
  Un kā lielie bateriju nīdēji iesaka tikt pie 1,5V sprieguma? Ir ierīces, kuras nedarbojas ar 1,2V.

  digitalk
  23.07.2021 12:25
  Reply to  Aigars Axx
  Aigars Axx
  23.07.2021 18:32
  Reply to  digitalk

  Iemetu aci, moš jānoprovē. Pagaidām iztieku ar energizer ultimat…

  Krotow
  23.07.2021 19:15

  Kad 1990-jos biezie būvēja mājas Baltezerā, bija modē pirkt grāmatas “uz metriem” lai plaukti smuki izskatītos. Tagad būs hipstermode taisīt mājas powerbanku no grāmatplauktos saliktiem bateriju blokiem grāmatu izskatā.

  Reklāma