Reklāma

“Ford” radījis mašīnas gaisa atsvaidzinātāju ar benzīna smaržu

Jaunākie raksti

Īlons Masks atkal izsaka piedāvājumu iegādāties “Twitter”

Šajā pavasarī un vasarā gan ikviens Īlona Maska fans, gan nīdējs varēja sekot līdzi viņa juceklīgajiem lēmumiem saistībā ar...

Hyperice Hypervolt 2 masāžas pistoles apskats

Hyperice Hypervolt 2 ir masāžas pistole, kas ir viens no pašmasāžas veidiem. Šāda masāžas pistole ļauj mājās paveikt to...

Parādījušās jaunāko Nvidia GeForce RTX 4090 videokaršu cenas Eiropā

Septembra otrajā pusē Nvidia izziņoja jaunu jaudīgāko videokaršu sēriju RTX 4090, un tagad iespējams novērtēt to cenu Eiropas tirgum,...

OnePlus uzsāk piedāvāt lētu Nord Watch ar 30 dienu darbības laiku

OnePlus sācis pārdot Nord Watch, kas ir jauns viedpulkstenis ar 30 dienu darbības laiku un zemu cenu, bet vēl...

Tesla labo rekordus, 3. ceturksnī piegādājot 343 tūkstošus auto

Elektroauto ražotājs Tesla ziņo par kārtējiem piegādes rekordiem - šā gada 3. ceturkšņa laikā Tesla klientiem piegādāja 343 tūkstošus...

Viss ir kārtībā, virsrakstā minētais nav nekāds joks, nav 1. aprīlis un es neesmu sajucis prātā – “Ford” tik tiešām piedāvās gaisa atsvaidzinātāju jūsu automašīnai ar benzīna smaržu. Autoražotājs veicis aptauju, kurā noskaidrojies, ka viena no lietām, kas cilvēkiem pietrūkst pārejot uz elektroauto, ir tieši degvielas aromāts.

Šī iemesla dēļ “Ford” radīja gaisa atsvaidzinātāju, kas smaržo pēc benzīna. Domāju, ka mēs visi pazīstam kādu, kuram nav nekā svētāka par benzīna un svilinātu riepu smaržu… Autoražotāja aptaujā katrs piektais respondents norādīja, ka tieši degvielas smaržas viņam pietrūks visvairāk, savukārt apmēram 70 procentiem “kaut kādā mērā” pietrūks šī aromāta.

Benzīna gaisa atsvaidzinātāja smaržai ir arī nosaukums – “Mach Eau”, kuru izstrādāja uzņēmums “Olfiction. Autoražotājs gan norāda, ka smarža nav precīzi tāda pati kā benzīnam, bet tā veidota, lai to ļoti atgādinātu. “Ford” šo smaržu gan negrasās pārdot un tā radīta tikai tāpēc, lai tradicionālajiem autoentuziastiem pierādītu, ka arī elektriskā nākotne ir daudzsološa.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow
18.07.2021 19:50

Tie, kuriem pietrūkst benzīna smaka salonā, laikam gribēs arī otru atsvaidzināja modeli ar momentlīmes aromātu. Cienītāji šiem atradīsies.

Aigars Axx
19.07.2021 01:35

Jā, tradicionālajiem autoentuziastiem tagad neatgriezeniski ir pierādīts, ka arī elektriskā nākotne ir daudzsološa.
:-)

Elektriķis
19.07.2021 08:54

Kad piestāju ar e-auto pie tanka, lai ielietu kannās benzīnu zāles pļaujamajem, komplektā ar dažādiem jociņiem, saņemu arī šādu “gaisa atsvaidzinātāja” aromātu :)

1250
19.07.2021 08:59

cilvēkiem, kas ir gatavi ostīt benzīna smaku, derētu arī vienkārši parasts benzīns – neko pasliktināt tas nespētu, visas izmaiņas jau ir notikušas.

Reklāma