Web Analytics
More
  Reklāma

  Zoom plāno iegādāties vācu jaunuzņēmumu Kites, lai uzlabotu zvanu tulkošanu tiešsaistē

  Jaunākie raksti

  Videokonferenču platforma Zoom oficiāli paziņojusi, ka iegādāsies jaunuzņēmumu Kalrsruhe Information Technology Solutions, ko saīsināti dēvē arī par Kites. Sadarbība panākta, lai video zvanu laikā uzlabotu reāllaika tulkošanu.

  Vācu jaunuzņēmums Kites specializējas mašīnmācīšanās izmantošanā, nodrošinot dažādas tulkošanas iespējas situācijās, kad tos nepieciešams parādīt nekavējoties. Uzņēmums sastāv no vairāk nekā desmit zinātniekiem, kuri ir saistīti tieši ar Karlsrūe Tehnoloģiju institūtu. Tas radīts 2015. gadā ar mērķi nojaukt valodas barjeras starp dažādās valodās runājošiem cilvēkiem un veidot gandrīz neredzamu pāreju starp tām.

  ReklāmaAdvertisement

  Zoom gan nav publiskojusi darījuma finansiālo pusi, taču papildu plānos ir izveidot savu izpētes un attīstības centru tieši Vācijā. Viens no Zoom pārstāvjiem uzsvēris to, ka jaunā sadarbība ļaus uzlabot savu servisu un apmierināt klientu vajadzības, paceļot videokonferenču kvalitāti nākamajā līmenī. Kites iegāde būs viens no atslēgas soļiem, lai uzlabotu Zoom konkurētspēju tieši globālā kontekstā, ļaujot sazināties dažādu valodu pārstāvjiem.

  Kaut arī Zoom piedzīvoja savu popularitātes sprādzienu pandēmijas laikā, tomēr tieši reāllaika tulkošanas iespējās tādi konkurenti, kā Cisco, jau bija solīti priekšā. Taču tagad arī Zoom varēs konkurēt šajā jomā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  02.07.2021 14:32

  Nav brīnums, ka korporācijas, jau sāk aizliegt lietot to zoomiņu. Ķīnieši izplešas un ja valdība liks – arī spiego.

  Reklāma