Quantcast
More
  Reklāma

  SES satelītu tīkls nodrošinās tiešu pieeju Amazon mākoņpakalpojumiem

  Jaunākie raksti

  Orbitālo satelītu operators SES, kura viena no orbitālo satelītu telestacijām darbojas Rīgā, Zaķusalā ir saņēmis Amazon globālā tīmekļa pakalpojumu Amazon Web Services (AWS) apstiprinājumu SES satelītu tīkla spējai nodrošināt tiešu piekļuvi Amazon mākoņpakalpojumiem.

  SES ir pirmais satelīta operators, kurš ieguvis Amazon globālā tīmekļa pakalpojumu tiešā savienojuma nodrošinātāja sertifikātu. Tas nodrošinās SES klientiem elastīgu, drošu un uzticamu piekļuvi savām mākoņdatošanas programmatūrām un pakalpojumiem praktiski no jebkuras vietas visā pasaulē arī no attālām, lauku vai citām vietām ar ierobežotām tīkla iespējām vai vispār bez tām, ļaujot izveidot tīkla savienojumu starp biroju, datu centru, koplietošanas vietni vai citu objektu un AWS ar ātrumu no 50 Mbps līdz 100 Gbps. Klientiem ar liela apjoma darba slodzi AWS tiešais savienojums nodrošina drošus, elastīgus savienojumus ar konsekventu tīkla veiktspēju.

  SES izmantos savu tiešā mākoņa pakalpojumu, lai klientus savienotu ar AWS datu centriem vidējas zemes orbītas (MEO) un ģeostacionāro (GEO) satelītu tīklā. Tiešā mākoņa pakalpojums būs pieejams arī SES nākamās paaudzes MEO zvaigznājā O3b mPOWER, kas tiks palaists vēlāk šogad. O3b mPOWER nodrošinās SES klientiem ideālu mākoņa savienojumu ar satelītu, atbalstot vairāku gigabitu pakalpojumus, kas dinamiski pielāgojas tīkla pieprasījumam.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  LAN
  30.06.2021 08:30

  Un cik tad liels ir PING?

  Reklāma