Web Analytics
More
  Reklāma

  “Kia” izrāda jaunās paaudzes “Sportage” krosovera dizainu

  Jaunākie raksti

  Korejiešu autoražotājs “Kia” pēdējā laikā intensīvi strādājis, lai mainītu savu mašīnu vizuālo tēlu. Pirmos ieskatus jau redzējām ar elektrisko “EV6”, bet tagad autoražotājs prezentējis populārā krosovera “Sportage” jaunās paaudzes dizainu.

  Vizuāli uzreiz ir pamanāmas krasas izmaiņas un jaunais “Sportage” veidots salīdzinoši līdzīgs “EV6”, piedāvājot savdabīgi izteiksmīgu dizainu, tiesa, ne katram tas ies pie sirds. Īpaši uzskatāma līdzība ar elektrisko radinieku redzama mašīnas aizmugurē, kur visā auto platumā izvietota LED gaismu josla.

  Reklāma

  Arī salons piedzīvojis radikālas pārmaiņas – uzreiz pamanāmi ir divi galvenie ekrāni, kuros būs lietojama multimediju sistēma, kā arī instrumentu panelis. Cik noprotams no publicētajiem attēliem, jaunās paaudzes “Sportage” piedāvās vismaz plašāku krāsu gammu, iespējams, arī labākas kvalitātes materiālus salonā. Ražotajs pagaidām nav izplatījis tehnisko specifikāciju vai cenas, bet to sagaidīsim gada turpinājumā, kad mašīna tuvosies nonākšanai pie dīleriem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma