Reklāma

“Kia” izrāda jaunās paaudzes “Sportage” krosovera dizainu

Jaunākie raksti

Korejiešu autoražotājs “Kia” pēdējā laikā intensīvi strādājis, lai mainītu savu mašīnu vizuālo tēlu. Pirmos ieskatus jau redzējām ar elektrisko “EV6”, bet tagad autoražotājs prezentējis populārā krosovera “Sportage” jaunās paaudzes dizainu.

Vizuāli uzreiz ir pamanāmas krasas izmaiņas un jaunais “Sportage” veidots salīdzinoši līdzīgs “EV6”, piedāvājot savdabīgi izteiksmīgu dizainu, tiesa, ne katram tas ies pie sirds. Īpaši uzskatāma līdzība ar elektrisko radinieku redzama mašīnas aizmugurē, kur visā auto platumā izvietota LED gaismu josla.

Arī salons piedzīvojis radikālas pārmaiņas – uzreiz pamanāmi ir divi galvenie ekrāni, kuros būs lietojama multimediju sistēma, kā arī instrumentu panelis. Cik noprotams no publicētajiem attēliem, jaunās paaudzes “Sportage” piedāvās vismaz plašāku krāsu gammu, iespējams, arī labākas kvalitātes materiālus salonā. Ražotajs pagaidām nav izplatījis tehnisko specifikāciju vai cenas, bet to sagaidīsim gada turpinājumā, kad mašīna tuvosies nonākšanai pie dīleriem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma