Reklāma

IKEA Latvija radījusi mobilo lietotni ērtākiem iepirkumiem

Jaunākie raksti

Dizaina nozīme e-veikala izveidē un biežāk pieļautās kļūdas

Kopā ar mājaslapu izstrādes platformu “Mozello” esam jau labi pastrādājuši, iepazīstinot ar veiksmīgas e-komercijas pamatiem, kā arī mēģinājuši saprast,...

Apple Pay bezkontakta norēķini no šodienas pieejami arī Luminor klientiem

Luminor banka no šodienas saviem klientiem piedāvā norēķinus ar Apple Pay – drošu norēķinu veidu ar iPhone un Apple Watch,...

Tesla plāno arī Norvēģijā “Supercharger” uzlādi piedāvāt konkurentu elektroauto

Elektroauto ražotājs Tesla plāno paplašināt šogad aizsākto pilotprogrammu, kas paredz piedāvāt uzlādi "Supercharger" punktos jebkura ražotāja elektriskajai mašīnai. Kā...

Donalda Trampa sociālo mediju kompānija paziņo, ka piesaistījusi 1 miljardu dolāru

Oktobra otrajā pusē rakstījām par to, ka Donalds Tramps pēc neveiksmes ar savu blogu radījis jaunu sociālo mediju "TRUTH...

Rīgas pašvaldība atbalstīs “SimpleCharge” elektroauto uzlādes staciju testēšanu Ķīpsalā

Noslēdzoties projektu konkursam, Rīgas valstspilsētas pašvaldības programmas “Atbalsts tehnoloģiju uzstādīšanai Viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās” līdzfinansējumu inovatīvu tehnoloģiju uzstādīšanai un izmēģināšanai...

IKEA Latvija izstrādājusi savu lietotni, kas kalpos kā ērts un personalizēts digitālās iepirkšanās rīks. Lietotne būs labs palīgs visā iepirkšanās procesā – no iedvesmas mājokļa labiekārtošanai līdz pat preču iegādei, kā arī individuālai mēbeļu plānošanai un pakalpojumu pieteikšanai. Jaunā lietotne vienlaicīgi būs pieejama visās Baltijas valstīs.

“IKEA lietotne, kas izstrādāta speciāli Baltijas valstīm, ir vēl viens solis tālāk mūsu digitālajā attīstībā. Lietotnes mērķis ir pilnveidot iepirkšanās pieredzi, kā arī padarīt IKEA pieejamāku, izmantojot viedtālruni, kas vienmēr atrodas rokas stiepiena attālumā,” norāda IKEA Latvija vadītājs Pēteris Grīnbergs.

IKEA lietotne uzlabos iepirkšanās pieredzi, kalpojot kā ērts un personalizēts digitālās iepirkšanās rīks. Tā aptvers vairākus iepirkšanās posmus – no iedvesmas meklējumiem līdz veikala apmeklējumam klātienē vai preču iegādei un pakalpojumu pieteikšanai tiešsaistē.

Lietotne noderēs iepērkoties gan tiešsaistē, gan fiziskajā veikalā. Atrodoties veikalā, varēs izmantot tādas papildu funkcijas kā, piemēram, navigācija veikalā, preču pieejamības pārbaude reāllaikā un citas iespējas.

Lietotāji varēs izmantot arī lietotnē pieejamos digitālos mēbeļu plānotājus, lai izveidotu savam mājoklim pielāgotus risinājumus.

Lietotnē varēs reģistrēt savu IKEA Family lojalitātes karti un izmantot īpašos lojalitātes programmas piedāvājumus. Jaunais digitālais rīks arī apkopos pasūtījumu vēsturi un vienuviet uzglabās iegādāto preču garantijas.

Turpmāko 12 mēnešu laikā plānots IKEA lietotni regulāri papildināt ar jaunām iespējām.

Bezmaksas lietotne latviešu, angļu un krievu valodā jau ir pieejama “Google Play” un “AppStore” lietotņu veikalos.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Murnieks(@murnieks_janis)
07.06.2021 10:44

Vai arī šeit, lai nopirktu, teiksim -spuldzīti, būs jāizskrollo cauri visam uzņēmuma piedāvātajam sortimentam ?

Kursors.lv
Kristaps Skutelis(@krizdabz)
07.06.2021 13:06
Reply to  Janis Murnieks

Var skrollēt un var arī izmantot meklēšanas funkciju. Tāda lietotnē ir.

Ineta
07.06.2021 14:34

Es domāju, ka tās bija komentārs ar ironijas pieskaņu, jo šobrīd veikalā klatienē, lai nopirktu spuldzīti, Tev tik un tā ir jaiziet cauri pilnīgi visām nodaļām.

IKEA Menedžeri
07.06.2021 15:31
Reply to  Ineta

Var taču apiet to izstāžu zāli!
Vai varbūt Ikea vajadzētu pie durvīm to spuldzīti nolikt! Ja kāds teiks, ka viņs grib podu nopirkt, tad arī to vēlams nolikt pie durvīm utt..

Anger Lemon
07.06.2021 21:56
Reply to  Ineta

Aizejot uz spuldzīšu veikalu jūsu spuldzīšu iepirkšanās pieredze uzlabosies dramatiski. IKEA ir cits koncepts. :)
Nevar katram pircējam pie ieejas nolikt to ko viņš grib nopirkt!

Krotow(@krotow_2)
07.06.2021 23:23
Reply to  Ineta

Stāsta ka staigāt esot veselīgi. Ja ļoti nav laika, 2.stāvā pie restorāna atrodas lifts un trepes. Stāvu zemāk uz spuldzīšu nodaļu var arī iziet pa īsāko ceļu (tur sienā ir vismaz viena sprauga).

Ineta
09.06.2021 13:09
Reply to  Krotow

Nu protams, ka veikalā ir daudz vairantu kā neiet cauri visam veikalam un tikt pie kārotās preces daudz ātrāk :D Ja ir daudz laika, tad staigā visu ceļu kā ekskursijā, bet ja nav, tad izmainot īsceļus.

Nevajag visu uztver tik saasināti un nopietni, dažreiz noder arī paironizēt par lietām.

Aigi
08.06.2021 09:04

IKEA ir pēdējās desmitgades lietderīgākais veikals Latvijā. Aplikācija arī noderīga.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: