Reklāma

IKEA Latvija radījusi mobilo lietotni ērtākiem iepirkumiem

Jaunākie raksti

Fintech uzņēmums “Wise” (“TransferWise”) plāno kļūt par publisku kompāniju

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums "Wise", kas agrāk bija pazīstams kā "TransferWise", nācis klajā ar paziņojumu, ka vēlas kļūt par publisku...

“Facebook” sākot ar 22. jūniju piedāvās publicēt arī podkāstus

Podkāsti jeb aplādes, jeb raidieraksti - kā katram tos labāk patīk saukt, īpaši pandēmijas laikā guvuši popularitāti klausītāju vidū....

“Canon” savos Ķīnas birojos izmanto kameras, kas ļauj ienākt tikai smaidīgiem darbiniekiem

Ir tāds teiciens, ka smaids rada smaidu, un šķiet, ka tehnoloģiju uzņēmums "Canon" tam ir pieķēries pārāk cieši. Kompānija...

“SpaceX” raķešu sistēmas “Starship” pirmais orbitālais lidojums tiks atlikts

Lai arī sākotnēji "SpaceX" savas "Starship" raķešu sistēmas, kurā ietilpst kosmosa kuģis “Starship” (upper stage) un pirmā posma raķete...

“Spotify” piesaka karu “Apple Podcasts” – iegādājas AI uzņēmumu “Podz”

Tieši pirms pāris dienām, 15. jūnijā, "Apple" oficiāli izlaida savu podkāstu abonēšanas platformu, sastādot nopietnu konkurenci "Spotify". "Spotify", jūtot,...

IKEA Latvija izstrādājusi savu lietotni, kas kalpos kā ērts un personalizēts digitālās iepirkšanās rīks. Lietotne būs labs palīgs visā iepirkšanās procesā – no iedvesmas mājokļa labiekārtošanai līdz pat preču iegādei, kā arī individuālai mēbeļu plānošanai un pakalpojumu pieteikšanai. Jaunā lietotne vienlaicīgi būs pieejama visās Baltijas valstīs.

“IKEA lietotne, kas izstrādāta speciāli Baltijas valstīm, ir vēl viens solis tālāk mūsu digitālajā attīstībā. Lietotnes mērķis ir pilnveidot iepirkšanās pieredzi, kā arī padarīt IKEA pieejamāku, izmantojot viedtālruni, kas vienmēr atrodas rokas stiepiena attālumā,” norāda IKEA Latvija vadītājs Pēteris Grīnbergs.

IKEA lietotne uzlabos iepirkšanās pieredzi, kalpojot kā ērts un personalizēts digitālās iepirkšanās rīks. Tā aptvers vairākus iepirkšanās posmus – no iedvesmas meklējumiem līdz veikala apmeklējumam klātienē vai preču iegādei un pakalpojumu pieteikšanai tiešsaistē.

Lietotne noderēs iepērkoties gan tiešsaistē, gan fiziskajā veikalā. Atrodoties veikalā, varēs izmantot tādas papildu funkcijas kā, piemēram, navigācija veikalā, preču pieejamības pārbaude reāllaikā un citas iespējas.

Lietotāji varēs izmantot arī lietotnē pieejamos digitālos mēbeļu plānotājus, lai izveidotu savam mājoklim pielāgotus risinājumus.

Lietotnē varēs reģistrēt savu IKEA Family lojalitātes karti un izmantot īpašos lojalitātes programmas piedāvājumus. Jaunais digitālais rīks arī apkopos pasūtījumu vēsturi un vienuviet uzglabās iegādāto preču garantijas.

Turpmāko 12 mēnešu laikā plānots IKEA lietotni regulāri papildināt ar jaunām iespējām.

Bezmaksas lietotne latviešu, angļu un krievu valodā jau ir pieejama “Google Play” un “AppStore” lietotņu veikalos.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Vai arī šeit, lai nopirktu, teiksim -spuldzīti, būs jāizskrollo cauri visam uzņēmuma piedāvātajam sortimentam ?

Var skrollēt un var arī izmantot meklēšanas funkciju. Tāda lietotnē ir.

Es domāju, ka tās bija komentārs ar ironijas pieskaņu, jo šobrīd veikalā klatienē, lai nopirktu spuldzīti, Tev tik un tā ir jaiziet cauri pilnīgi visām nodaļām.

Var taču apiet to izstāžu zāli!
Vai varbūt Ikea vajadzētu pie durvīm to spuldzīti nolikt! Ja kāds teiks, ka viņs grib podu nopirkt, tad arī to vēlams nolikt pie durvīm utt..

Aizejot uz spuldzīšu veikalu jūsu spuldzīšu iepirkšanās pieredze uzlabosies dramatiski. IKEA ir cits koncepts. :)
Nevar katram pircējam pie ieejas nolikt to ko viņš grib nopirkt!

Stāsta ka staigāt esot veselīgi. Ja ļoti nav laika, 2.stāvā pie restorāna atrodas lifts un trepes. Stāvu zemāk uz spuldzīšu nodaļu var arī iziet pa īsāko ceļu (tur sienā ir vismaz viena sprauga).

Nu protams, ka veikalā ir daudz vairantu kā neiet cauri visam veikalam un tikt pie kārotās preces daudz ātrāk :D Ja ir daudz laika, tad staigā visu ceļu kā ekskursijā, bet ja nav, tad izmainot īsceļus.

Nevajag visu uztver tik saasināti un nopietni, dažreiz noder arī paironizēt par lietām.

IKEA ir pēdējās desmitgades lietderīgākais veikals Latvijā. Aplikācija arī noderīga.

Reklāma
Reklāma
Reklāma