Web Analytics
More
  Reklāma

  Aptauja: Vairāk nekā puse austrāliešu domā, ka “Bitcoin” radītājs ir Īlons Masks

  Jaunākie raksti

  Nevarētu teikt, ka iedzīvotāji Austrālijā ir ļoti zinoši par pasaulē strauju popularitāti gūstošajām kriptovalūtām, īpaši “Bitcoin”. Kādā aptaujā, kur izzināts nedaudz vairāk kā 1000 austrāliešu viedoklis, atklājies, ka vairāk nekā puse jeb 56% neko īsti nezina par  “Bitcoin” radītāju Satoši Nakamoto un tic, ka šo kriptovalūtu patiesībā izveidojis neviens cits kā Īlons Masks.

  Protams, bez šī fakta liela daļa respondentu nezināja arī citas ar “Bitcoin” saistītas patiesības. Piemēram, ievērojams skaits nav lietas kursā par to, ka “Bitcoin” ir ierobežota kriptovalūta līdz 21 miljonam monētu, un 44% no viņiem uzskata, ka “Bitcoin” monētu daudzums ir neierobežots.

  Reklāma

  Aptaujas rezultāti arī liecina par to, ka samērā liels skaits respondentu iesaistījušies kriptogrāfijas nozarē vai arī plāno to darīt. Tikmēr 25% aptaujas dalībnieku pieder kāda daļa no kriptovalūtām vai arī plāno tās līdz šī gada beigām iegādāties. Neskatoties uz to, piektā daļa aptaujāto atzīst, ka nezina, kā savā īpašumā iegūt kriptovalūtas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma