Web Analytics
More
  Reklāma

  “Mercedes” prezentē “EQT” elektriskā mikroautobusa konceptu, sniedzot ieskatu gaidāmajā T-klasē

  Jaunākie raksti

  “Mercedes” prezentējis “EQT” konceptu, kas sniedz ieskatu gaidāmajā T-klasē. Plānots, ka šīs mašīnas elektriskā versija kļūs par devīto auto “Mercedes” apakšzīmola “EQ” piedāvājumā. Mašīna bāzēta uz “Citan” busiņa bāzes un T-klase tiks piedāvāta gan ar benzīna, gan dīzeļa, gan elektrisko piedziņu.

  Plānots, ka šis modelis kļūs par konkurentu “Volkswagen Caddy” un “Citroen Berlingo”, kad tas nonāks pārdošanā nākamajā gadā. T-klase izstrādāta, sadarbojoties ar “Renault” – tā dvīņu brālis ir “Renault Kangoo”, bet “EQT” ir radniecīgs ar “Kangoo E-Tech Electric”.

  Reklāma

  Prezentētais “EQT” koncepts sniedz ieskatu gaidāmajā modelī un tajā ir gana daudz detaļu, kuras, visticamāk, ieraudzīsim arī ražošanas versijā – priekšējā radiatora reste, šaurie priekšējie lukturi un LED gaismas joslas visas aizmugures platumā, visticamāk, ļoti līdzīgā izskatā nonāks ražošanā. Plānots, ka gada otrajā pusē tiks prezentēta ražošanas versija, kura būs mazliet piezemētāka izskata, taču kopējais dizains saglabāsies.

  Precīzākas tehniskās detaļas tiks sniegtas tuvāk brīdim, kad oficiāli tiks prezentēta ražošanas versija. Paredzēts, ka modeļu pamatā būs “Renault CMF-B” platforma un mašīna būs pieejama gan ar piecām, gan septiņām sēdvietām, izmantojot “Mercedes” vadības sistēmas. Auto plānots ražot uz vienas līnijas kopā ar “Kangoo” versijām.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Arčiņš
  12.05.2021 10:48

  Dizainiski ļoti smuks un arī praktisks. Bēda varētu būt baterijas ietilpība. 44 kW ? Tas nozīmē ka diezgan līdzīgi kā NV 200. Bet cerams līdz ražošanai šajā ziņā ko pamainīs. To manuālo ātrumkloķi arī vajadzētu aizstāt ar ko piemērotāku.

  Peteris
  12.05.2021 23:25

  Renault espace

  Reklāma