Reklāma

“Netflix” beidzot oficiāli izlaiž jauktās atskaņošanas funkciju

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Ja atrodies “Netflix” lietotāju pulciņā, tad droši vien saproti, cik patiesībā grūts uzdevums var būt vakara filmas izvēle. Cik nav bijuši tādu gadījumu, kad stundu no vietas šķirsti filmu katalogu, tomēr savām vēlmēm atbilstošo neatrodi un vienkārši aizej gulēt. “Netflix” jau labu laiku cenšas risināt šo problēmu gan ar algoritmu palīdzību, gan, izmantojot botu, kurš sniedz ieteikumus, pamatojoties uz lietotāja garastāvokli un interesēm. Pērn “Netflix” ķērās pie jaunas funkcijas “Shuffle Play” publiskā izmēģinājuma, kas nu gatavā un uzlabotā variantā nonākusi pie lietotājiem.

Līdz ar izmēģinājuma beigām funkcijai mainīts nosaukums uz “Play Something”. Īpaši jāpiepūlas to sameklēt nebūs – tā atrodama gan zem lietotāja profila, gan sākumlapā un navigācijas izvēlnes kreisajā pusē. Noklikšķinot uz “Play Something”, “Netflix” sāks atskaņot saturu, kas konkrētajam lietotājam varētu patikt. Tas var būt kaut kas jauns, kaut kas lietotāja sarakstā esošs, filma vai šovs, ko tā arī līdz galam neesi noskatījies – jebkas. Ja ieteikums neapmierina, lietotājs var nospiest pogu “Play Something Else”. Būtībā tas ir tas pats riņķa dancis, kas iepriekš. Varbūt mazāk izvēlīgiem cilvēkiem šī funkcija varētu noderēt.

Tikmēr “Netflix” cenšas atspēkot kritiku, norādīdams, ka jaunās funkcijas mērķis ir panākt to, lai lietotāji pēc iespējas mazāk laika pavada, izvēloties skatāmo gabalu, un vairāk pievērstos tieši satura baudīšanai.

Jāpiebilst, ka sākotnēji “Play Something” funkcija būs pieejama uz TV, taču vēlāk parādīsies arī mobilajās ierīcēs.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kāris K.

“Cik nav bijuši tādu gadījumu, kad stundu no vietas šķirsti filmu katalogu, tomēr savām vēlmēm atbilstošo neatrodi un vienkārši aizej gulēt”

Precīzi teikts!

digitalk

un iemesls tam ir ļoti vienkāršs — LV reģiona piedāvājums ir tik liels, cik kaķītis vienā reizē savā smilšu tualetē var piečurāt.

Krotow

Tāpēc pirms gulētiešanas paskaties kādu populārzinātnisko video YouTube. Aizmigsi kaut kur ap vidu. Uz dažiem darbojoties arī kaķu video.

Krišs

Būtu labāk piedāvājuši LV audio celiņus….
Tagad sanāk maksā par pakalpojumu, kas nav valsts valodā. Kāpēc ja tas būtu ar kādu krievijas saturu, uzreiz nacionāļi u. C. Dīvāna pirdēji nez kā čīkstētu, bet ja saturs ir tikai angliski, viss norm.
NĒ, NEKAS NAV NORMĀLI!

digitalk

starp citu, pat apdalītajam LV saturam dažreiz ir pieejami skaņu celiņi krieviski, jo krievu autortiesību turētāji nekautrējas padalīties ar tulkojumiem par tik saprātīgu cenu, ka Netfliksim ir interesanti. tikai vietējie TV3 gruppen, forumcinemas u.c. dalīties vai nu negrib, vai tik mantkārīgi, ka tulkota LV satura tur nav un nebūs.

Rudolfs

Tā kā vietējam TV3 ir sava go3 platforma es gluži neredzu jēgu viņiem dalīties ar saviem tulkojumiem. Šobrīd go3 100% velk tikai uz to, ka viņiem ir Disney multfilmas latviešu valodā, kas nav pieejamas nekur citur. Ja kādreiz līdz mums atnāks Disney+ tad iespējams šis pasākums arī beigsies.

HMH

Nu beidzat smīdināt tautu, LV audio celiņi ir aizķērušies 90-tajos kur vien iespējams tos slēdzu ārā tv3 tulko pa virsu angļu valodai tad vēl visādas dīvainības pasprūk… nez kapēc citās valstīs jēdz normāli pēc jēgas pārtulkot un atsēgt skaņas celiņu nodublēt normāli ar in intonāciju un pie tam ar vairākiem aktieriem. Tāda sajūta ka visa MTG grupa iestrēgusi 90-gadu VHS kvalitātē vēl tikai knaģis degunā pietrūkst lai ierunātāju grūtāk atpazīt. Un pats skumjākais kan par šo visu sēž uz savām autor sazón kādām tiesībām normāli servisi ienākt nevar un kāš naudu…

0853

es teiktu, ka english-only netflix ir labākais veids, kā iztērēt 8 ērikus samērā nekaitīgai vakara izklaidei – bērns ļoti ātri uzdzina klausīšanos, ja gribu latviski – varu ieslēgt vietējos kanālus…vtv ir par baltu velti!
man būtu žēl pie tv pavadītā laika, skatoties to latviski…ja nu kas ļoti interesants, bet tas jau parasti ir izlasāms un daudz ātrāk par skatīšanos (jā, man nepatīk tendence ka 3min. izlasāmu saturu mēdz pasniegt kā 30min garu video).

capsx

Būtu labāk uztaisījuši, ka mobilajā var meklēt pēc audio valodas …

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: