Reklāma

LMT 2021. gada 1. ceturksnī pieaug klientu skaits un apgrozījums

Jaunākie raksti

Mozilla pētījumā 18 no 25 veselības lietotnēm atzītas par nedrošām

Un nedrošas vēl ir maigi sacīts... Mozilla veiktā pētījumā atklāts, ka ļoti liels skaits veselības un reproduktīvās veselības lietotnes nopludina...

Jaunie AMD Ryzen 7000 procesori oficiāli gaidāmi jau augusta beigās

AMD beidzot oficiāli nospraudis Ryzen 7000 procesoru izziņošanu 29. augustā, kas ir ātrāka par baumoto AMD Ryzen 7000 procesoru...

Apple iPhone Photos lietotne ļauj atpazīt augus un ziedus

Savus viedtālruņus mēs varam izmantot mūsu ikdienā dažādos veidos, ne tikai skatoties sociālos tīklus. Piemēram, Apple iPhone piedāvā iespēju...

Pixel telefoniem oficiāli pieejama Android 13 versija

Varbūt nedaudz noklusēti, bet no 15. augusta Google Pixel viedtālruņiem pieejama jaunākā Android 13 operētājsistēmas versija, bet citu zīmolu...

Porsche investē vairākus miljonus dolāru, savā galvenajā birojā ASV uzstādot saules baterijas

Vācu autoražotājs Porsche investējis vairākus miljonus ASV dolāru, kas paredzēti, lai Porsche galveno biroju Atlantas pilsētā ASV aprīkotu ar...

Interneta patēriņa pieaugums, Viedtelevīzijas attīstība un aktīva uzņēmumu interese par biznesa risinājumiem ir ļāvusi LMT 2021. gada pirmajā ceturksnī palielināt klientu pieslēgumu skaitu un kāpināt apgrozījumu līdz 59,7 miljoniem eiro, kas ir par 5,6% vairāk nekā 2020. gada pirmajā ceturksnī.

“Pandēmijas ietekmē strauji digitalizējot gan uzņēmumu darba procesu, gan mājsaimniecību ikdienu, ko nosaka nepieciešamība strādāt vai mācīties attālināti, interneta patēriņš ir ievērojami audzis. Vienlaikus tas radījis arī arvien pieaugošu pieprasījumu pēc mūsdienīgiem, inovatīviem biznesa risinājumiem efektīvākai uzņēmumu darba organizēšanai. LMT nodrošina tehnoloģijas un servisu, kas daļēji atslogo darbiniekus un ļauj pārvirzīt resursus sarežģītāku funkciju pildīšanai, tā atvieglojot ikdienā veicamos uzdevumus un palīdzot veicināt biznesa izaugsmi,” uzsver Juris Binde, LMT prezidents.

Viens no LMT piedāvātajiem biznesa risinājumiem, kas gada laikā piedzīvojis strauju izaugsmi, ir Zvanu pārvaldnieks, kas ir īpaši noderīgs attālinātā darba apstākļos maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas pēc būtības ir kā virtuāls birojs, kas nodrošina zvanu maršrutēšanu, grupas zvanus, interaktīvu balss atbildi, zvanu statistiku utt. Pateicoties arī pieejamajam un atsaucīgajam servisam, klientu skaits, kuri izvēlējušies šo risinājumu, gada laikā pieaudzis par 42%.

Gada laikā par 41% ir pieaudzis uzņēmumu skaits, kas izmanto Elektronisko darba laika uzskaites sistēmu (EDLUS). Tas ir ērts un mūsdienīgs uzņēmumu digitalizācijas rīks darbinieku reģistrēšanai un darbalaika uzskaitei dažādos griezumos (struktūrvienības, projekti, darba vietas). Elektronisko darba laika uzskaites sistēmu visvairāk izmanto būvniecības uzņēmumi, bet arvien biežāk izvēlas arī ražošanas, apsardzes un citu nozaru uzņēmumi.

Viens no jaunākajiem risinājumiem, ko, gatavojoties āra tirdzniecības aktivitātēm, arvien plašāk sāk izmantot tirdzniecības nozarē strādājošie, ir mobilās kases viedierīce Tiki-Taka PAY – Baltijā pirmais mobilā viedtālruņa izmēra kases aparāts ar veikalvedības  sistēmu. Tas paredzēts mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – gan tirgotājiem, gan dažādu pakalpojumu sniedzējiem – un nodrošina visu nepieciešamo darījumu reģistrēšanai: tā ir vienlaikus kase, maksājumu karšu terminālis, svītrkodu lasītājs un čeku printeris. Iekļauta arī automātiska kases žurnāla aizpildīšana, ērta preču sortimenta un atlaižu pārvaldība, kā arī pārdošanas analītika.

LMT apgrozījums 2021. gada pirmajā ceturksnī bija 59,7 miljoni eiro, rentabilitāte (EBITDA) palielinājusies par 3,6% līdz 19,7 miljoniem eiro, un par 1% pieaudzis klientu pieslēgumu skaits, sasniedzot 1,33 miljonus.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene
26.04.2021 11:51

Žēļ, ka klientu skaita pieauguma skaits ir apgriezti proporcionāls mobilā interneta ātruma samazinājumam un nestabilitātei!

hmmm :)
26.04.2021 23:04
Reply to  Skābene

Kāpēc apgriezti proporcionāls ?
Proporcionāls. Jo vairāk pieaug lietotāji jo nestabilāks interneta ātrums.

Mhm
27.04.2021 07:30
Reply to  hmmm :)

Tāpēc, ka gribās gudri irst nezinot par ko runā :)

Samsung
27.04.2021 17:05
Reply to  Skābene

Nezinu man dienu un nakti ir stabils internets kaut es dzīvoju laukos kaut kur vidēji 50mbps turās

Lauris
27.04.2021 08:30

Njam,bet kur tad 5g tiikla attistiba pazudusi?tele2 jau iet pa prieksu,stacijas paliek aizvien vairak.

Krišs
27.04.2021 09:34

Tikmēr Binde jau var būt priecīgs, piķis netrūkst.
Bet 5G attīstība stabili stāv uz vietas, jeb gudri d.rš ka ‘5g tehnoloģiju un to attīstību turpina izpētīt.’
Kopš 2020 gada sākuma neviena stacija vairs nav uzslieta, un vari tagad stāvēt tikai pie galvenās lmt ēkas un kaifot 5G tīklā, vot tev mūsējo bizness – domā tik par savu kabatu pilnumu. Bet reklāmās ceļ savu patriotisko ego, ka “Latvijā pirmie!”

Tieši tāpēc es neesmu lmt klients.

Aigars Axx
27.04.2021 10:22
Reply to  Krišs

Viņi vienmēr ir bijuši plātīzeri. Un tas arī viss, ko var teikt par lmt.

Reklāma