Web Analytics
More
  Reklāma

  Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

  Jaunākie raksti

  Pēdējās dienās vairāki “Google Docs” lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām “Google” dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt kā parasti, pats teksts bija pārpilns ar dažādām formatēšanas nepilnībām un praktiski nebija rediģējams. Pašrocīgi šīs vainas izlabot arī nebija iespējams. Kā ziņo “Google Drive” produktu vadītājs Remijs Burgers – tā nav kompānijas vaina, bet gan lietotāju ieslēgtie reklāmu bloķētāji.

  Burgers norādīja uz neseno atjauninājumu, kas tika veikts, izmantojot “AdBlock Plus” pārlūka paplašinājumu, un veidu, kā tas sadarbojas ar “EasyList”. Tā ir tehnoloģija, kas nodrošina to vietņu sarakstu, kuras “AdBlock” izmanto, lai bloķētu reklāmas. Vēlāk “AdBlock” apstiprināja, ka problēma radusies no primārā filtru saraksta atjaunināšanas, kas tiek izmantots “Adblock”, un tiekot strādāts pie problēmas risinājuma.

  Reklāma

  Norādīts, ka vienkāršākais veids, kā lietotājam tikt galā ar šo problēmu, ir atslēgt reklāmu bloķētēju. Tā arī izdarīju, un šobrīd vismaz man “Google Docs” strādā kā parasti.

  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma