Reklāma

Kāda ir Hyundai IONIQ EV panākumu recepte?

Jaunākie raksti

Mini Cooper SE ALL4 Countryman – elektrifikācijas izgāšanās?

Mini Countryman ir britu mēģinājums trāpīt krosoveru segmentā, bet mēģinot arī nepazaudēt pašu brenda šarmu. Šeit gan man ir...

TikTok ļaus jauniešiem veidot CV video formā

Lietotne TikTok testē jaunu funkcionalitāti, kas ļautu ar īso video palīdzību pieteikties darbā, lai nebūtu jāveido tikai izklaidējoša satura...

Volkswagen autonomie taksometri gaidāmi jau 2025. gadā

Volkswagen paziņojis par plāniem jau 2025. gadā piedāvāt ID.Buzz mikroautobusus aprīkot ar SAE Level 4 pašbraukšanas iespējām, lai tie...

MSI MPG Z590 Gaming Carbon WiFi sistēmplates apskats

MSI izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Atsaucoties uz kaitējumu videi, “Tesla” automašīnu apmaksai vairs nepieņems “Bitcoin”

Lai arī sākotnēji šķita, ka "Tesla" ar Īlonu Masku priekšgalā pauž nepārprotamu atbalstu kriptovalūtām, īpaši "Dogecoin" un "Bitcoin", izskatās,...

Augstākā drošība, vislabākā vērtība un izcila efektivitāte: kā pasaulē pirmais automobilis ar trīs dažādām elektrificētām piedziņām, IONIQ apliecināja ievērojamu attīstību elektromobilitātes jomā.

Lai arī ir taisnība, ka IONIQ piedziņu klāsts ļauj ievērojami ietaupīt gan CO2 emisijas, gan degvielas izmaksas, vislielāko atzinību ir guvuši elementi, kas saistīti ar braukšanas pieredzi: jo īpaši tā augstākās klases drošības aprīkojums, izcilā kopējā vērtība, godalgotais dizains un izcilā efektivitāte.

5 zvaigžņu NCAP drošības novērtējums

Pēc atklāšanas 2016. gadā Hyundai IONIQ nekavējoties saņēma 5 zvaigžņu Euro NCAP novērtējumu, kas ir visaugstākais iespējamais rezultāts. Pēc produkta atjaunināšanas 2019. gadā tas atkal saņēma augstāko novērtējumu. Modelis tika slavēts par tā pasažieru un gājēju aizsardzību. Garš aktīvo drošības funkciju saraksts, septiņi dažādi drošības spilveni, tostarp novatorisks vadītāja ceļgalu drošības spilvens, kā arī spēcīga, triecienus absorbējoša konstrukcija veicināja modeļa augsto novērtējumu.

Ieguvums cenas ziņā: IONIQ zemās ekspluatācijas izmaksas

IONIQ piedāvātā izcilā cenas un kvalitātes attiecība uztur tā popularitāti klientu vidū. EurotaxGlass, CAP, Auto Bild un Schwacke, visi ir slavējuši modeli par spēju gadu no gada saglabāt lielu daļu sākotnējās vērtības, un Auto Bild un Schwacke divus gadus pēc kārtas to nosauca par “vērtības čempionu”. Turklāt neatkarīgā patērētāju analīzes vietne Sust-it atklāja, ka no visiem Eiropā pieejamajiem automobiļu modeļiem IONIQ ir lētākais ekspluatācijā un tā paredzamās ekspluatācijas izmaksas ir tikai EUR 0,02 par kilometru. Tas, salīdzinot ar konkurētspējīgu sākuma cenu, uztur IONIQ kopējās īpašumtiesību izmaksas salīdzinoši zemas.

Gaidītie Bluelink savienojamības pakalpojumi

IONIQ Electric MY21 piedāvā uzlabotus Bluelink® savienojamības pakalpojumus, pieslēgta automobiļa sistēmu, kas ļauj IONIQ Electric vadītājiem tālvadīt gaisa kondicionētāju, savukārt visas versijas atļauj attālinātu aizslēgšanu vai atslēgšanu, izmantojot viedtālruņa lietotni. Pateicoties Bluelink, uzlādi var attālināti kontrolēt un ieplānot arī lietotnē.

Apple CarPlay un Android Auto savienojamības pakalpojumi tagad ir pieejami bezvadu režīmā ar 8 collu infoizklaides sistēmu un ļauj atspoguļot iOS un Android viedtālruņu funkcionalitāti.

Skaņa kā parasti

Elektromobiļi pārvietojoties ir klusi, kas samazina satiksmes troksni un palielina braukšanas komfortu. Lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību, ES apstiprināja brīdinājuma signālu jauniem automobiļiem, kuru tips apstiprināts pēc 2019. gada 1. jūlija.

Tas garantē labāku drošību gājējiem un riteņbraucējiem, braucot ar mazu ātrumu. Hyundai automobiļos šo sistēmu sauc par VESS (virtuālā dzinēja skaņas sistēma), un iepriekšējos elektromobiļu modeļos vadītājs to varēja ieslēgt un izslēgt. IONIQ MY21 modeļos automobilī vienmēr tiek aktivizēts brīdinājuma signāls VESS.

Elektriskā nākotne, ko piedāvā Hyundai

Lielais lietošanas gadījumu skaits visā Eiropā un pasaulē padara Hyundai par vienu no līderiem elektriskās mobilitātes jomā. Pateicoties IONIQ iegūtajai pieredzei un dažādajiem izmantošanas gadījumiem papildus patērētāju atsauksmēm, Hyundai arī turpmāk spēs īstenot klientu vajadzības nākamās paaudzes elektrificētajā mobilitātē. Tas nenozīmē tikai braukšanas pieredzi: Hyundai partneri un filiāles cieši sadarbojas ar infrastruktūras un mājas uzlādes punktu nodrošinātājiem, un Hyundai autoparku nodaļa spēj nodrošināt pielāgotus EV risinājumus korporatīvajiem autoparkiem.

IONIQ ir pieejams ar hibrīda, uzlādējamā hibrīda vai akumulatora elektrisko piedziņu. Pateicoties 38,3 kWh akumulatoram, pašreizējās IONIQ Electric paaudzes darbības rādiuss reālajā pasaulē ir 311 km (WLTP).

IONIQ Electric MY21 cenas sākas ar 24 990 eiro. Pirmie automobiļi valstī ieradīsies 2021. gada aprīlī.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Tiek izplatīta maldinoša reklāma, jo https://www.hyundai.lv/modeli/ioniq-electric/ norādīts, ka cena sākas no 37 990 €.
Mājaslapā arī atrodams cits jaunums- Hyundai IONIQ 5, par šo gan varētu vairāk uzrakstīt! ;)

LAN

Es arī pabrīnījos par cenu – izskatās, ka preses relīzes autors neatšķir hibrīdu no elektroauto.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: