Web Analytics
More
  Reklāma

  “Microsoft” par 19.7 miljardiem ASV dolāru iegādājas runas tehnoloģiju milzi “Nuance”

  Jaunākie raksti

  “Microsoft” kļuvusi par vienu uzņēmumu bagātāka. Kompānija vakar, 12. aprīlī, nāca klajā ar paziņojumu, ka par aptuveni 19.7 miljardiem dolāru iegādājusies runas tehnoloģiju gigantu “Nuance“. Tas ir “Microsoft” otrs līdz šim lielākais pirkums, kas līdz gadam beigām oficiāli kļūs par būtisku daļu kompānijas mākoņdatošanas, mākslīgā intelekta, veselības aprūpes biznesos.

  “Nuance” ir plaši pazīstams ar saviem mākslīgajā intelektā balstītajiem risinājumiem runas tehnoloģiju jomā. Viens no zināmākajiem varētu būt programmatūra “Dragon Naturally Speaking“, kas ir runas tehnoloģiju pamatā. Uzņēmuma radītā tehnoloģija tikusi izmantota arī “Apple” virtuālā asistenta Siri un vēl daudzu citu lietojumprogrammu darbības pamatā. “Nuance” iegāde “Microsoft” varētu sniegt vairākas priekšrocības, piemēram, iespēju savos pakalpojumos un produktos iekļaut jaunus mākslīgā intelekta risinājumus. Tas konkrēti varētu attiekties uz klientu apkalpošanas un veselības aprūpes jomu.

  Reklāma

  Būtiski, ka “Microsoft” ar “Nuance” kopš 2019. gada sadarbojušies vairākos projektos. Piemēram, “Cloud for Healthcare“, kā arī kopīgi strādājuši pie rīka, kas ļauj veidot automātiskas piezīmes, izgūtas no ārsta un pacienta sarunas.

  Šis ir ievērojams “Microsoft” pirkums, vēl iespaidīgāks darījums veikts tikai ar “Linkedin”, kas iegādāts 2016. gadā par 24 miljardiem USD. Bez šīm kompānijām “Microsoft” pieder arī tādi lieli uzņēmumi kā “Skype” un “GitHub”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Anger Lemon
  01.05.2021 11:19

  Iespējams varēsim sagaidīt arī uzlabotu Cortana lietojamību viscaur MS produktiem. :)

  Reklāma