Reklāma

Arī pasaulē vadošie preses izdevumi iesaistās NFT pārdošanas trakumā

Jaunākie raksti

“Google Phone” lietotāji varēs automātiski ierakstīt zvanus no svešiem numuriem

Janvāra sākumā baumu līmenī klajā nāca informācija par to, ka lietotnes "Google Phone" izmantotāji kaut kad tuvā nākotnē varētu...

Programmatūras kļūdas dēļ “Mustang Mach-E” elektriskais krosovers var kļūt neiedarbināms

"Ford" elektriskais krosovers "Mustang Mach-E" programmatūras kļūmes dēļ var palikt ar tukšu 12V akumulatoru, kas savukārt var novest pie...

Izziņots OnePlus Nord LE – nopirkt to nevar, var tikai laimēt

OnePlus atkal atgriezies ar it kā jauna, bet jau kaut kur redzēta OnePlus Nord LE viedtālruņa izziņošanu. OnePlus Nord...

64-bitu Google Chrome Android versijai vajadzēs 8 GB RAM

Apple ar iOS 11 jau 2017. gadā pārlēca uz 64-bitu lietotnēm, tur izstrādātājiem nebija nekādas teikšanas - vai nu...

Pērtiķis ar implantētu “Neuralink” čipu tikai ar prātu spēj dzenāt bumbiņu (video)

Īlona Maska vadītais uzņēmums "Neuralink", kas koncentrējas uz mikroshēmu izstrādi, kuras spēj savienot smadzenes ar datoriem, nācis klajā ar...

NFT (non-fungible token) pirkšanas un pārdošanas trakums pamazām pārņēmis pasauli, un tajā iesaistās ne tikai slavenības un mākslinieki, bet pat veselas organizācijas, uzņēmumi un preses izdevumi. Jaunākā informācija liecina par to, kā arī tādi pasaulē vadošie preses izdevumi kā “Time” un “The New York Times” ir iesaistījušies NFT pārdošanā.

Laikraksts “The New York Times” NFT pasaulē ienāca ar piedāvājumu kādam dot iespēju iegādāties pašu pirmo šī izdevuma rakstu. Ņemot vērā, ka laikrakstam ir vairāk nekā 170 gadus ilga vēsture, tas varētu būt diezgan īpašs pirkums. Šis raksts tika radīts kā NFT un arī veiksmīgi pārdots par vairāk nekā pusmiljonu ASV dolāru jeb 560 000 USD. Līdzīgi kā citi arī “The New York Times” šos ieņēmumus novirzīja labdarībai.

Savukārt otrs preses izdevums, kas publiski atklājis savu aizraušanos ar NFT, ir žurnāls “Time”. Saskaņā ar “Yahoo Finance” ziņojumu – uzņēmums pārdos trīs savus ikoniskākos žurnālu vākus kā NFT. Viens no tiem ietver frāzi “Is Fiat Dead?”. Šo un vēl divus citus “Time” žurnālu vākus kā digitālus, vienreizējus eksemplārus kompānija izlikusi pārdošanā digitālo mākslas darbu tirgū “SuperRare“.

Avots: Decrypt

Papildus šim notikumam uzņēmums nācis klajā ar vēsti, ka nākamā mēneša laikā “Time” lasītāji jau varēs iegādāties žurnāla digitālo abonementu par kriptovalūtām.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Nez ko viņi visi darīs, kad kriptoburbulis noburbulēs? Cerams ka izčūkstēs paši sevī, nevis atkal paraus līdz lielāko daļu pasaules.

digitalk

var jau arī nenoburbulēt. BTC skaits ir galīgs un, kad beigsies elektrības nokurināšanas drudzis, kaut kāda vērtība paliks. vērtība būs atkarīga no pieprasījuma un iesaistīto skaita.

Bits

Uzskaiti kaut vienu niecīgu iemeslu, lai BTC aizietu pa skuju taku?

digitalk

tāpēc, ka tam nav seguma, un tas balstās tikai uz ticību. BTC gan jau paliks, bet reālo naudu ļoti iespējams zaudēs daudzi. tieši par to arī runā Krotow, par burbuli ar uzpūsto vērtību.

Bits

Nu arī taisnība, lai gan tur ir tā blockchain tehnoloģija un ja tā pavisam godīgi tad kas nav balstīts uz ticību? Zelts, dolārs, rublis? Nesmīdini! Pateiks, ka vienu dienu vabolēm ir vērtība un visi arī norēķināsies vabolēs utt. Bet zaudēs kā jau parasti kuri domā, ka neko nemākot var nopelnīt. Krīze būs un tas ir neizbēgami, kaut tas vien, ka visur reklamē trading platformas, etoro uc., pēc akcijas utt., un ja aktieri, blondīnes utt., sāk stāstīt, kā treidot un cik kruta tas ir, taf krīze ir tikai laika jautājums. Paskat uz Teslas mākslīgi uzpūsto vērtību, būs dimbā… :( P.s. Domāju… Read more »

digitalk

zeltu ir gana rets, tāpēc tas vēsturiski ir palicis par apmaiņas ekvivalentu. kas attiecas uz sadrukātajiem papīrīšiem, tad ticība tiem balstās uz valsts “garantijām” jeb realitātē — uz esošo valsts ekonomiku. tikko ekonomika šķobās, tā arī papīrīši šķobās.

Krotow

@digitalk augstāk pateica, kāpēc. Pirms 12 gadiem līdzīgi nograbēja uz smiltīm balstītie ieguldījumu fiksie zēni kopā ar nekustamajiem īpašumiem un ātrajiembanku kredītiem. Sekas uz savas ādas izjuta visa pasaule 5 gadu garumā. Kriptopiramīdas brukšana varbūt tik ļoti neiesitīs par tiem, kuri tur nav iesaistīti. Taču piramīdā esošie to gan sajutīs.

Uname

Ar NFT pašlaik tiek smelta nauda, kamēr tas ir aktuāli. Gan jau naudas atmazgāšana ir populāra darbība ar to tagad.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: