Web Analytics
More
  Reklāma

  Donaldam Trampam varētu būt pašam sava sociālo mediju platforma

  Jaunākie raksti

  Ja atceramies, bijušais ASV prezidents Donalds Tramps par savu rīcību janvāra sākumā, kad viņa atbalstītāji protestēja pret vēlēšanu rezultātiem un iebruka Kapitolijā, tika nobloķēts vairākās sociālo mediju platformās, “Twitter” pat uz visiem laikiem. Izskatās, ka Tramps ar šo situāciju īsti nevar samierināties, tāpēc nolēmis ķerties kārtīgi vērsim pie ragiem, nākot klajā ar pats savu milzīgu sociālo mediju platformu.

  Ar šo vēsti aizvadītās nedēļas pašā izskaņā iepazīstinājis viens no Trampa padomniekiem Džeisons Millers (Jason Miller). Viņš apgalvo, ka šī platforma varētu tikt palaista nākamo divu līdz trīs mēnešu laikā, piebilstot, ka pašreiz neko daudz par to atklāt nevar. Vienlaikus uzsvērts, ka interesi iesaistīties šajā projektā izrādījuši jau “daudzi uzņēmumi”.

  Reklāma

  Millers arī atklājis, ka šī sociālo mediju platforma plānota visai grandiozos apmēros un ar to varētu piesaistīt “desmitiem miljonu lietotāju”. Būtībā jau tagad šķiet, ka šis projekts attīstīsies gluži Donalda Trampa stilā, jo viņam paticis ar skaļiem un lieliem vārdiem/darbiem paust savus uzskatus un šādi piesaistīt gan nepieciešamo uzmanību, gan atbalstītājus.

  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  9 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  E.R.
  23.03.2021 11:24

  Tik apsveicami, ka veido alternatīvas.
  Šobrīd jau ir vairākas alternatīvas kur ievietot video.
  Pastāv konflikti kā Twitter tā Facebook.

  Rūdolfs Putniņš
  23.03.2021 12:29

  Vai tad Parler jau nebija gana drosmīga platforma tiem, kas ierakumu otrā pusē?

  Kursors.lv
  23.03.2021 14:15

  Plus, nosprāga tas Parler.

  Peteris
  23.03.2021 16:34

  Parler jau vairākas nedēļas ir atpakaļ

  Krotow
  23.03.2021 15:58

  Veids kā izgāzt kaudzi naudas un beigās izčūkstēt zem likumiem par naida runu.

  ddfdf
  23.03.2021 16:39

  Forši būt bagātam. Noblokē tevi tviterī, uztaisi pats savu :D

  Bats
  23.03.2021 19:00
  Reply to  ddfdf

  Twitter, ar visu gigantisko lietotāju skaitu pirmos savas pastāvēšanas gadus nesa tikai zaudējumus. Uzturēt soc.tīklu ir dārgi. Ja šis tīkls domāts kā vieta kur Trampam paust savus uzskatus, tad tas drīzāk ir blogs nevis soc.tīkls un ar monetizāciju tam ies grūti – kurš reklāmdevēja šobrīd vairs vēlas tikt asociēts ar Trampu..

  Kursors.lv
  23.03.2021 19:59
  Reply to  Bats

  Visdrīzāk tie, kas viņu gribētu iesponsorēt atpakaļ prezidenta krēslā. Jo vairāk saruks šī iespējamība, jo mazāk naudas būs tādām izklaidēm.

  Reklāma