Web Analytics
More
  Reklāma

  “WallStreetBets” ziedo vairāk nekā 350 tūkstošus dolāru gorillu labdarības fondam

  Jaunākie raksti

  “Apes together strong” – tāds ir viens no “Reddit” /”WallStreetBets” kopienas moto, kas nu pārvērties arī kādā reālā darbā. Kopienas dalībnieki ziedojuši vairāk nekā 350 tūkstošus ASV dolāru labdarības organizācijām “Dian Fossey Gorilla Fund” un “World Wildlife Fund”, kuras atbalsta savvaļā mītošas gorillas.

  Lielāko daļu no ziedojuma jeb ap 350 tūkstošus USD saņēma “Dian Fossey Gorilla Fund”. Tās prezidente un izpilddirektore Tara Stoinski šo fondu raksturo kā pasaulē lielāko un ilgāk darbojošos organizāciju, kas pilnībā fokusēta uz gorillu aizsargāšanu.

  Organizācija paziņojusi, ka saņemtais finansējums pilnībā tiks novirzīts tās vadītajām programmām, kuru mērķis ir visa gada garumā izsekot, uzraudzīt un pētīt savvaļā mītošās gorillas un to dzīves vietas. Tāpat daļa “Reddit” lietotāju uzņēmušies rūpes un simboliski savā aizgādībā sešu dienu laikā paņēmuši 3500 savvaļā dzīvojošas, apdraudētas gorillas. “Dian Fossey Gorilla Fund” norāda, ka parastā nedēļas nogalē cilvēki uzņemas rūpes par vidēji 20 gorillām.

  AvotsVerge
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Toms
  22.03.2021 17:17

  Apes Together Strong

  Aplams
  23.03.2021 00:39
  Reply to  Toms

  stronk.

  kursors ir tads bumeru pasakums ka man ir kauns reali, ka es te vispar ienaku. kkads igaunju portals, uzzinasim, sadarbiba ar citadeli, ka gamestop akciju cena squeeze bija kkādu menesi pec notikuma un zigurds teiks -aiaiai es teicu, ka nevajadzeja ieguldit caur trading212 vai revolut jo man tad nenak nauda, jus mazi nejegas

  Kursors.lv
  23.03.2021 08:44
  Reply to  Aplams

  Traki, vai ne?

  gorilla
  22.03.2021 17:52

  Cerams nākotnē arī kursors paņems savā paspārnē kādu gorillu, jo tad būs lētāks darbaspēks un varbūt vēl vairāk šādu tehnoloģisku rakstu :)

  Kursors.lv
  22.03.2021 21:06
  Reply to  gorilla

  Lūdzu, atsūti savu CV uz kristaps@kursors.lv un palūkošu vai būsi mums derīgs ;)

  Reklāma