More
  Reklāma

  “Lamborghini” šogad prezentēs divas mašīnas ar V12 motoriem

  Jaunākie raksti

  Kamēr auto pasaule neizbēgami steidz elektroauto virzienā, “Volkswagen” paspārnē esošais “Lamborghini” zīmols un tā pārstāvji dara to, ko pieprot vislabāk – iet pret straumi. Autoražotājs paziņojis, ka šā gada laikā tiks prezentēti divi jauni modeļi, kas būs aprīkoti ar vecajiem labajiem V12 motoriem.

  Neskatoties uz koronavīrusa radīto krīzi visā pasaulē, autoražotājs pērn pārdeva 7430 mašīnas. Tas ir aptuveni 10 procentu samazinājums, salīdzinot ar 2019. gadu, taču tik un tā otrs labākais gads visā “Lamborghini” vēsturē.

  Šogad itāļu superauto ražotājs atkal ir zirgā un ceļā pretī jauniem pārdošanas rekordiem – plānots, ka šogad sāksies “Huracan Super Trofeo Omologato” tirdzniecība, bet tam sekos vēl divi jauni modeļi, kurus darbinās V12 motors.

  Lai arī šobrīd nav plašākas informācijas par gaidāmajām mašīnām, tiek prognozēts, ka vismaz viena no tām izmantos superkapacitoru sistēmu, kas jau tiek lietota “Sian” modelī, tādējādi jauno auto tehniski padarot par hibrīdu.

  Tiek prognozēts, ka “Lamborghini” šogad pilnībā atgūsies no koronavīrusa radītās krīzes – autoražotāja pārdošanas apjomi šobrīd pārspēj pirmskrīzes laiku 2019. gadā, bet pasūtījumi jaunām mašīnām šobrīd ir deviņus mēnešus uz priekšu, tāpēc rūpnīcas darbiniekiem laika slaistīties nebūs.

  AvotsAutocar
  Reklāma

  2 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ruta Cipija
  21.03.2021 10:13

  Man domāt, ka Knariņam un Ļevitam un arī Dumjpisim ar skinhedu Papavļuku pa šādai noderētu

  Skābene
  22.03.2021 08:55

  Izskatās, ka Labo vēlas nopelnīt uz pēdējiem izmirstošajiem dinozauriem!

  Reklāma