Reklāma

Visi ID.3 un ID.4 programmatūru atjauninājumi turpmāk tiks nodrošināti tiešsaistē

Jaunākie raksti

Realme 7 5G apskats

Lai gan pasaulē Realme zīmols zināms jau trīs gadus, pie mums tas atceļoja vien pagājušajā gadā. Ražotājs necenšas sasniegt...

Vidusskolēni tiek aicināti izmantot savas tehnoloģiju prasmes un piedalīties ES Programmēšanas hakatonā

Eiropas Komisija un ES Programmēšanas nedēļas vēstnieki Latvijā sadarbībā ar IT izglītības fondu aicina vidusskolēnus piedalīties unikālā, starptautiskā hakatonā,...

LG uzsāk jauno 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) uzsāk 2021. gada NanoCell televizoru pārdošanu Latvijā. Tie īpaši izceļas ar tīrām un precīzām krāsām, kas...

“LMT IoT hakatonā” uzvaru gūst ideja par automatizētu mājdzīvnieku barotavu

No 14. līdz 16. maijam Baltijas vadošā tehnoloģiju nozares pasākuma TechChill ietvaros jau otro reizi norisinājās “LMT IoT hakatons”, kurā iepriekš...

Dienvidkoreja vēlas investēt 450 miljardus dolāru pusvadītāju ražošanā

Pagājušajā nedēļā Dienvidkoreja paziņojusi par saviem ambiociozajiem plāniem iesaistīties pusvadītāju ražošanā un kļūt par nozīmīgāku spēlētāju šajā jomā ar...

Volkswagen ID.3 un ID.4 modeļi Eiropā tagad var saņemt jaunas funkcijas un padziļinātus tehniskos atjauninājumus, izmantojot W-LAN vai mobilo tīklu. Pateicoties tā dēvētajiem Over-the-Air atjauninājumiem, klientu automobilis spēj vienmēr saņemt aktuālākos jaunumus. Jaunā programmatūra ID.2.1 automātiski tiks nodrošināta visiem automobiļiem, kas ražoti no astotās kalendārās nedēļas. Klientiem, kas jau ir saņēmuši ID. automobili, jaunā programmatūra tagad būs pieejama pakāpeniski un šī iemesla dēļ būs vienreiz jāapmeklē dīlercentrs. Pēc tam ar jauno programmatūru pirmo reizi masveidā ražotu automašīnu segmentā būs iespējams atjaunināt automobilī uzstādītās vadības ierīces bez nepieciešamības klientiem doties uz servisu, kā arī nodrošinās daudzas citas priekšrocības.

“Volkswagen strauji turpina savu produktu digitalizāciju. Over-the-Air atjauninājumu ieviešana ir nākamais solis mūsu pārtapšanā par tehnoloģiju uzņēmumu, kā arī jaunu biznesa modeļu attīstībā,” norāda Volkswagen izpilddirektors Ralfs Brandsteters (Ralf Brandstätter).

Sākot no šī gada vasaras, Volkswagen ID. automobiļu īpašniekiem nodrošinās atjauninājumus reizi trīs mēnešos. Papildus programmatūras veiktspējas optimizācijai šie atjauninājumi var ietvert arī jaunas funkcijas un pielāgošanas iespējas.

“Tādējādi tiks nodrošināts, ka visiem piegādātājiem ID. modeļiem visu to dzīves ciklu būs līdzvērtīgs programmatūras līmenis ar jauniem automobiļiem. Over-the-Air atjauninājumi turpmāk būs arī jauna norma automašīnās. Arī nākotnē šī pieeja nodrošinās, ka visiem ID. modeļiem, kas jau ir uz ceļiem, ir pieejami jaunākie programatūru atjauninājumi,” saka Volkswagen par tehnisko attīstību atbildīgais valdes loceklis Tomas Ulbrihs (Thomas Ulbrich).

Nesen izveidotā ID.Digital projekta vienība pastāvīgi veicinās ID. saimes automobiļu turpmāku attīstību un koordinēs tiešsaistes attālināto jeb Over-the-Air atjauninājumu ieviešanu ID. modeļos. Projekta komandas veiklā pieeja noteiks jaunus standartus programmatūras apkopē ar īsiem atjauninājumu cikliem un elastīgu klientu prasību izvērtēšanu. Tādējādi lēmumus par jauniem digitālajiem pakalpojumiem un uzlabotu mijiedarbību ar klientiem būs iespējams realizēt ātri un vienkārši.

Pirmie Over-the-Air atjauninājumi šobrīd tiek veiksmīgi izmēģināti vairāk nekā 3 000 uzņēmumu automobiļos, tādēļ pirmie klienti drīzumā varēs izmantot pastāvīgo veiktspējas uzlabojumu un jauno funkciju sniegtās priekšrocības. Tādējādi Volkswagen ir sasniegusi nozīmīgu pavērsiena punktu savas elektronikas arhitektūras turpmākajā attīstībā.

Programmatūra kļūst aizvien nozīmīgāks konkurētspēju ietekmējošs faktors, tādējādi arī veicinot izšķirošu pirkuma lēmumu 21. gadsimta automobiļu tirgū.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elektriķis

Tagad, lai servisā atjauninātu ID programmatūru, vajag 8 stundas. Interesanti, cik ilgu laiku tas prasīs attālinātā režīmā? Vai kāds zina, kā tas notiek Teslai? Vai tā jānoliek atjaunoties uz vairākām stundām?

0952

30 minūtes?
servisā onka 2st studē manuāli, 2 st. konsultējas ar kolēģiem, pa vidu apgreida mēģinājums, pauze, pats apgreids un pirms atdošanas auto tiek mazgāts un žāvēts)

Elektriķis

Cik noprotu, tad bez visiem onku gājieniem ir 8h…

0952

iespējams, servisā nav firmwāres kopijas (kuras oriģināls dzemdēts ar tādu piepūli ka vw teju dējekli sarāva), varbūt pat kādam doičlandē jāstāv pretī un jāautorizē apdeits, kad jebkur pasaulē kāds to uzsāk, jāseko procesam kamēr nav pārliecības par 100%….normālas augšanas grūtības, pēc gadiem 5 jau būs pieredze un iemaņas, kautko uzlabos, un tā lieta aizies.

un pienāks diena, kad apdeitu varēs uzlikt pa nakti mājās, nebraucot uz servisu.

Krotow

Tagad arī ID.x varēs no attāluma atslēgt krēslu apsildi.

Kārlis

nu nez vai tā ir mašīna …

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: