Reklāma

“Apple Watch” glābj ledū ielūzušu vīrieti

Jaunākie raksti

Kādam vīrietim vārdā Viljams Rodžerss Ņūhempšīrā, ASV gadījās laime nelaimē. Slidojot pa aizsalušu upi, viņš pēkšņi ielūza. Laimīgā kārtā vīrietis nēsāja “Apple Watch 6”, kas sniedz iespēju piezvanīt 911 un izsaukt ārkārtas palīdzības dienestu. To arī Rodžerss nekavējoties izmantoja, šādā veidā, ļoti iespējams, izglābjot sev dzīvību.

Vīrietis atceras, ka brīdī, kad ielūzis ledū, centies nekrist panikā un izsvērt visas iespējas, kā sev palīdzēt. Tajā brīdī viņš atskārta, ka nēsā “Apple Watch”, kas dod lielisko iespēju sazināties ar ārkārtas palīdzības dienestu, un nekavējoties rīkojās. Palīdzība bija jāsniedz ātri, jo šādā aukstumā ķermeņa temperatūra ātri vien krītas. Tomēr glābēji aši reaģēja uz izsaukumu un piecas minūtes pēc zvana jau bija klāt.

Starp citu, pie šīs “Emergency SOS” funkcijas vari nokļūt, nospiežot pulksteņa sānā esošo pogu un nedaudz paturot. Te atradīsi iespēju ne tikai izslēgt “Apple Watch”, bet arī sazināties ar ārkārtas palīdzības dienestu.

Šādā pat veidā “Apple Watch” var būt glābiņš vairākās kritiskās situācijās, piemēram, autoavārijās. Pulkstenis arī var laicīgi brīdināt par veselības problēmām, kā sirds kaites. “Apple Watch 6” papildus piedāvā arī iespēju mērīt skābekļa līmeni asinīs un brīdinās lietotāju, ja tas ir pārāk zems.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Latvijā glābšanas dienests vairāk kā 5 minūtes iztērētu, lai noskaidrotu precīzu atrašanās vietu! :)

Vai pulkstenis prot izsaukt 911 (112) arī bez LTE pieslēguma?

Kamēr telefons pie rokas, gan jau ka vēl spēj. Bēdīgāk, ja tas samirkst un izslēdzas

nu sākot no iPhone7 (neoficiāli 6s) jau vairs tik viegli nesamirkst, var arī uz kādu brīdi iebāzt zem ūdens un vēl pēc tam darbosies. Cits jautājums – ja telefons šādā brīdī ir kabatā kaut kur zem ūdens – tad gan ar Mobilo tīklu un bluetooth varētu būt čābīgi

Daudzās valstīs, tajā skaitā ASV, var nopirkt un lietot Ābola pulksteni ar mobilā tīkla pieslēgumu. Mēs neesam to valstu vidū, neesam pelnījuši, tāpat kā Teslas servisu.
Šādam pulkstenim grozāmā podziņa ir sarkanā krāsā.

Nē – viss kārtībā. Komentāra nav :)

Pie mums, ja tev nav kovits, tad tev izglābs.

Reklāma
Reklāma
Reklāma