Web Analytics
More
  Reklāma

  “Polaroid” radījis pildspalvu, ar kuru uzzīmētos mākslas darbus vari apēst

  Jaunākie raksti

  Iepriekš jau dzirdēts kaut kas par pildspalvām vai līdzīgiem rakstāmrīkiem, ar kuriem radītie mākslas darbi pārtop par 3D figūrām. Tikmēr uzņēmuma “Polaroid” radītās 3D drukāšanas pildspalvas ir kaut kas mazliet vēl aizraujošāks – tajās iepildīta nevis presēta plastmasa, bet gan kausēta konfekte, tādā veidā radītos mākslas darbus iespējams pēc tam arī apēst.

  “Polaroid” izveidotā “CandyPlay” 3D pildspalva nav gluži nekas jauns. Kaut kur jau redzēti 3D printeri, ar kuriem var radīt ēdamas lietas. Taču “CandyPlay” izceļas ar to, ka to var brīvi izmantot un tādējādi radīt visdažādākos konfekšu mākslas darbus.

  Reklāma

  Pati “CandyPlay” lietošana ir visai vienkārša un nedaudz atgādina darbošanos ar karstās līmes pistoli. Lietotājs pildspalvu pievieno pie elektrības un ieliek tajā kādu no izvēlētajiem drukas materiāliem, kas tobrīd ir cietas konsistences. Nepieciešams mazliet uzgaidīt, līdz sildīšanas mehānisms masu ir padarījis mīkstu – par gatavību paziņos gaismas diode.

  Avots: “Polaroid”

  Radošākām izpausmēm ražotājs piedāvā sešus dažādus kārtridžus jeb garšas – zemeņu, apelsīnu, ābolu, vīnogu, citronu un kolas. Vienlaikus norādīts, ka šis ēdamais drukas materiāls nesatur cukuru.

  Avots: “Polaroid”
  AvotsGizmodo
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma