Quantcast
More
  Reklāma

  Ar “MyHeritage” servisa “Deep Nostalgia” rīku vari “atdzīvināt” savas vecmāmiņas fotogrāfiju

  Jaunākie raksti

  Tiešsaistes ģeneoloģijas platforma “MyHeritage” nākusi klajā ar jaunu pakalpojumu “Deep Nostalgia”, kas ar mākslīgā intelekta palīdzību spēj tiešā nozīmē atdzīvināt fotogrāfijas, tostarp arī ļoti senus attēlus. Ar šī risinājuma palīdzību bildē attēlotajam cilvēkam tiek iekustināti sejas vaibsti – tas var grozīt galvu, mirkšķināt acis, pasmaidīt un darīt citas kustības. Principā tas ir kaut kas līdzīgs viedtālruņos esošajai “Live Photos” funkcijai, kur, lai atrastu labāko kadru, iespējams uztaisīt pāris sekunžu garus video.

  “Deep Nostalgia” var iedzīvināt attēlus, kuri uzņemti ar jebkādu kameru. Tāpēc šādi paspēlēties var arī ar gadsimtu seniem attēliem. Pagaidām risinājums var apstrādāt tikai portretus. Programma izmanto iepriekš ierakstītus sejas kustības video un pēc tam tos pielāgo attiecīgajam attēlam. Galvenais mērķis ir dot iespēju cilvēkiem augšupielādēt savu mirušo tuvinieku attēlus un redzēt tos “kustībā”. Ideja pēc būtības nav slikta, drusku savdabīga. Vienlaikus šo funkciju var izmantot, lai iedzīvinātu, piemēram, statuju attēlus, kas patiesi izskatās interesanti.

  Lai pats varētu izveidot ko šādu, lietotājam vispirms jāreģistrējas mājaslapā “MyHeritage” un jāaugšpielādē savs izvēlētais attēls. Pēc tam šajā vietnē tas tiek uzlabots, tad animēts un izveidots kaut kas līdzīgs GIF. Lietotājs šādā veidā var iegūt piecas kustīgas bildes. Ja gribas izvērsties plašāk, būs jāizveido maksas konts.

  AvotsVerge
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Fra
  02.03.2021 10:56

  vecajām bildēm ir kaut kas īpašs un tās ir uz veca fotopapīra, tiklīdz šīs bildes apstrādās un uzfrišinās, veidojot ciparu versiju, tā zaudēs savu burvību. tas rīks ir priekš tiem, kas nedomā.

  KKTK
  02.03.2021 18:42
  Reply to  Fra

  Es atkal uzskatu, ka nedomā tie, kas čamda un liek gaismā vecas fotogrāfijas.

  Tasesmues
  02.03.2021 12:54

  Ir pieejams app Reface, kur var izpildīties ar seju atdzīvināšunu pēc sirds patikas

  Reklāma