Web Analytics
More
  Reklāma

  “Mercedes” nevēlas sasteigt atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs “Mercedes” iepriekš iepazīstinājis ar dažādiem plāniem, kā uzņēmums plāno pārstrukturizēt savu biznesu nākotnes elektroauto tirgum. Autoražotājs pamazām strādā pie sava elektroauto piedāvājuma, prezentējot pirmos “EQ” saimes modeļus, savukārt jau esošajiem modeļiem tiek piedāvātas “plug-in” hibrīdu versijas.

  Tomēr koncerna vadītājs Ola Kaleniuss atzinis, ka “Mercedes” vēl nav gatavs atteikties no iekšdedzes dzinēju lietošanas savās mašīnās. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – iekšdedzes dzinēji joprojām ienes ļoti daudz naudas. “Ir pāragri teikt, kā tirgus izskatīsies 2030. gadā, bet mūsu darbs ir nostādīt sevi pozīcijā, lai tam būtu gatavi. Mūsu iekšdedzes dzinēju bizness ir ļoti spēcīgs un ienes daudz naudas, ko varam ieguldīt nākotnes attīstībā,” kompānijas nostāju intervijā “Financial Times” skaidro Kaleniuss.

  Citi autoražotāji, piemēram, “Ford”, “Jaguar” un “Land Rover” paziņojuši, ka līdz 2030. gadam tie pilnībā būs pārgājuši uz elektroauto tirdzniecību, savukārt “Mercedes” acīmredzami plāno izvēlēties sabalansētu pieeju, saglabājot iekšdedzes dzinējus, kamēr tie ir peļņu nesoši, vienlaikus investējot naudu savu elektroauto attīstībā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ddfdf
  27.02.2021 21:17

  mercedes ir tik kvalitativs musdienaas, ka krievi sadedzina 100 k vertus mershus, jo apnicis cinities ar dileriem.

  Oskars
  01.03.2021 05:15
  Reply to  ddfdf

  Nu ja. Krievam labakais ir tikai Zhigulj. Mes visi zinam ko tu pamata tagad skaties. Krievu propagandu.

  Es pats
  02.03.2021 19:52
  Reply to  ddfdf

  Jā, tā ir, es arī tā zinu. Tos meršus jau vairs neviens nepērk, drīz viņi bankrotēs

  Reklāma