web analytics

ASUS atteiksies no viegli pazaudējamām M.2 skrūvītēm pamatplatēs

Jaunākie raksti

Ar ko īpaša ir videospēle “Valheim” un kāpēc tā kļuvusi tik populāra?

Es neteiktu, ka esmu kvēlākā videospēļu fane un ka šādi visbiežāk pavadu savu brīvo laiku. Tomēr reiz pa reizei...

OnePlus un Hasselblad uzsāk ilgtermiņa sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes flagmaņu viedtālruņu kameras

Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus šodien oficiāli paziņojis par trīs gadu sadarbību ar leģendāro kameru ražotāju Hasselblad, lai kopīgi izstrādātu...

“Ford F-150” jau pēc dažiem tūkstošiem kilometru ir problēmas ar rūsu auto apakšā

Rūsa nav patīkama lieta, to nevēlamies ieraudzīt nevienai mašīnai, taču tā ar laiku neizbēgami parādīsies, ja dzīvojat teritorijās, kurās...

Kompānijai “Tesla” ir sava sociālā platforma

Ja vēlies uzzināt visu par un ap "Tesla", bez Īlona Maska regulārajiem tvītiem tagad ir pieejama jauna sociālā platforma...

Jaunais “Hyundai IONIQ 5” arī praksē demonstrē teicamas uzlādes spējas

"Hyundai" nesen prezentēja savu jauno elektroauto "IONIQ 5", solot augstu efektivitāti un vairāk nekā 450 kilometrus ar vienu uzlādi,...

ASUS nolēmis aizstāt mazās, muļķīgās un viegli pazaudējamās M.2 SSD tipa atmiņas turošās skrūvītes ar jau rūpnīcā pie pamatplates pievienotiem plastmasas turētājiem. ASUS Q-Latch ir risinājums problēmai, kam nemaz nebija mūs jāpiemeklē.

ASUS Q-Latch stiprinājums būs pieejams vairākām ASUS Z590 un B560 pamatplatēm, bet vismaz pagaidām dārgāko plamatplašu kārotājiem vēl arvien nāksies cīnīties ar niecīgā izmēra M.2 skrūvītēm.

ASUS Q-Latch stiprinājums būs pieejams sekojošām pamatplatēm:

  • TUF Gaming Z590-Plus WiFi
  • ROG Strix Z590-A Gaming WiFi
  • ROG Strix Z590-E Gaming WiFi
  • ROG Strix Z590-F Gaming WiFi
  • ROG Strix B560-A Gaming WiFi
  • ROG Strix B560-F Gaming WiFi
  • ROG Strix B560-G Gaming WiFi

Cerams, ka arī citi ražotāji pārņems šādu labo praksi, lai arī ASUS Q-Latch stiprinājumam vēl nāksies sevi pierādīt, jo neizskatās, ka tas kaut kā fiksētos. Datora korpusā ir vibrācijas no ventilatoriem, kas var šādu stiprinājumu laika gaitā atkratīt vaļā.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Varētu padomāt ka mazus ļodzīgus plastmasas stiprinājumus ar resniem pirkstiem ir grūtāk salauzt. Īpaši pēc 2-3 gadiem, kad sagribēsies lielāku M.2 disku, bet plastmasa jau būs sacietējusi un kļuvusi mazāk elastīga. Vai nu klipšus jātaisa tādā izmērā, kas M.2 diska plāksni tur visā garumā vai lieto ar pirkstiem griežamās skrūves.

Lielāka problēma par mazām skrūvēm šobrīd ir komplektā neesošas skrūves otrajam diskam. Manai mātes platei skrūve nebija iedota līdz. Nācās aizņemties no radinieka, kuram komplektā bija M.2 rezerves skrūve. Ir redzētas mātesplates, kam trūkst arī otra M.2 diska distancers.

digitalk

dzīvojot Asus sadarbības un reklamēšanas burbulī raksti paliek aizvien vienpusīgāki — Asus to, Asus šito… jau gadu kā izdomāti klipši, lai nemocītos ar skrūvītēm. bet ne pie Asus.

Kristaps Skutelis

Kur tad? Šādus nebiju redzējis iepriekš ne ASUS, ne MSI vai AsRock mātenēm.

digitalk

šādus nē, līdzīgus. internets izdeva šādu no Gigabyte, bet es sastapos ar ieliekamu plastmasas klipsi, kuram bildi nepratu atrast.

Kristaps Skutelis

Forši, nezināju. Paldies par info! Man tos kompjus skrūvējot jau ir kaudze to mazo skrūvīšu, taču noteikti cilvēkiem ir bieži situācijas, kad skrūvju nav, bet atmiņu kaut kā tur jāieliek. Lielāki modeļi ar radiatoriem baigi locīsies prom no mātenes un bez skrūves īsti nevarēsim lietot.

personīgā pieredze

Divi M.2 sloti platei, nevienas skrūves. Dabūju no cita datora aizņemties, kur paredzēts strādāt tik vecajam labajam ssd.

DMG

Vienreiz mūžā varbūt jāatskrūvē viņu un no tā uztaisa tādu problēmu un risinājumu. It īpaši, kad datora vāku parasti tur vismaz 5 skrūvītes, kuras arī var viegli pazaudēt.

Kristaps Skutelis

Varbūt ar laiku būs īpašās Q Case Lock skrūves arī datoru korpusiem :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: