Web Analytics
More
  Reklāma

  WhatsApp pieprasīs biometrisko autentifikāciju, lai izmantotu to no datora

  Jaunākie raksti

  WhatsApp paziņojis par drošības risinājumu uzlabojumiem – jau pavisam drīz WhatsApp tīmekļa versijas (web.whatsapp.com) un datoru lietotnes izmantotājiem būs jāapstiprina savu identitāti ar viedtālruņa palīdzību. Tas tiek darīts, lai samazinātu iespējamību, ka WhatsApp konts bez lietotāja ziņas tiek atvērts uz sveša datora.

  Ja viedtālrunī izmanto pirkstu nospiedumu vai Face ID autentifikāciju, arī WhatsApp pieprasīs atkārtotu lietotāja pārbaudi ar pirkstu nospiedumu vai Face ID. Tikai pēc tam būs iespējams noskenēt ar viedtālruni WhatsApp QR kodu, lai dators spētu piekļūt pie WhatsApp satura.

  ReklāmaAdvertisement

  Cik noprotams, WhatsApp šo autentifikāciju pieprasīs tikai pirmo reizi, ka piesaisti datoru iespējai redzēt un piedalīties WhatsApp saziņā. Facebook īpašnieks WhatsApp un pats WhatsApp pie lietotāja biometriskajiem datiem netiks, vismaz tā tiek šobrīd solīts.

  Šo biometrisko WhatsApp aizsardzību drīkstēs neizmantot tikai tie, kuriem viedtālrunī nav pirkstu nospiedumu nolasītāja vai arī tas ir atslēgts (netiek izmantots).

  Speciāli izlogojos ārā un pārbaudīju, bet man vēl WhatsApp tīmekļa versija neprasa biometrisko pieteikšanos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma