Reklāma

“Mercedes” spiests atsaukt vairāk nekā miljonu mašīnu “eCall” sistēmas problēmu dēļ

Jaunākie raksti

Vācu autoražotājs “Mercedes” Ziemeļamerikā atsauks gandrīz 1,3 miljonus mašīnu, jo tajās iebūvēto “eCall” sistēmu skārušas problēmas – sistēma avārijas gadījumā glābējiem var nosūtīt nepareizu atrašanās vietas informāciju.

Problēmas skārušas visus populārākos “Mercedes” modeļus, sākot ar A-klasi, beidzot ar S-klasi un citiem luksusklases modeļiem. Autoražotājs norāda, ka tā rīcībā nav informācijas, ka sistēmas defekta rezultātā kādam būtu nodarīts kaitējums. Plānots, ka mašīnas dīleru servisos saņems programmatūras atjauninājumu, kas būs pieejams no 6. aprīļa.

Ziņu aģentūra “Reuters” jau 2019. gadā vēstīja, ka “Mercedes” izmeklē gadījumu, kad sistēma pēc negadījuma nosūta neprecīzu atrašanās vietas informāciju. Autoražotājs izmeklēšanas rezultātā konstatēja vēl vairākus līdzīgus gadījumus.

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

gadās.
savulaik 70jos kapsula ar kosmonautiem piezemējās citā vietā, jo programmētāji nebija ņēmuši vērā sekunžu skaitu īsajā gadā.

Paveicās ka vēl piezemējās nevis aizlidoja garām Zemei zvaigznes skaitīt.

Ja tā būtu Latvija, tad tas būtu aktuāli, bet Krievijai garām palidot ir grūti. Kosmonautiem bija iespēja ilgāk uzturēties svaigā gaisā…

tu gribēji teikt — bija iespēja nosmakt.

jūtūbs angliski
teksts krieviski

šoreiz tie bija amerikāņi, ftr

Reklāma
Reklāma
Reklāma